به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیر کل کمیته امداد استان قم ضمن تبریک به مناسبت عید سعید فطر گفت: با توجه به بیماری کرونا، روش های غیرحضوری برای پرداخت زکات فطره روزه داران قمی فراهم شده و مبالغ جمع آوری نیز تا عصر روز عید فطر به حساب نیازمندان واریز خواهد شد.

میرشکار با اشاره به آمادگی کمیته امداد برای دریافت فطریه مردم قم، گفت: صندوق های جمع آوری فطریه از سوی کمیته امداد همزمان با عید سعید فطر در محل‌های برگزاری نماز و مساجد مستقر می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم می‌توانند مبلغ فطریه خود و خانواده‌شان را از طریق غیر حضوری و یا با تلفن همراه به حساب کمیته امداد واریز کنند، خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۵*۰۲۵*۸۸۷۷* و یا از طریق غیرحضوری فطریه عام را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۰۵۹۶۶۸ ، فطریه سادات را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۷۹۳۵ ، کفاره غیرعمد را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۶۲۰۹  و کفاره عمد را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۸۴۴۷۶  واریز کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان قم با تأکید بر اینکه ترتیبی داده شده که مبالغ جمع آوری شده از فطریه تا عصر روز عید فطر به حساب نیازمندان واریز شود.

 

میرشکار با اشاره به مبلغ فطریه جمع آوری شده در سال گذشته، گفت: حدود ۲۵۰ میلیون تومان فطریه سال گذشته در قم جمع آوری شد که پیش بینی می‌شود با مشارکت هرچه بیشتر مردم خیر و نیکوکار استان قم، امسال نیز مبلغ فطریه افزایش یابد.