به گزارش اکونا پرس،

به نقل ز پایگاه خبری کمیته امداد، محمدابراهیم نعیمی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم با اشاره به‌شدت گرمای استان قم گفت: از ابتدای فصل گرما پیش بینی شده است که 385 دستگاه کولرآبی بین مددجویان تحت حمایت توزیع شود.

وی بابیان اینکه توزیع این کولرها در دو مرحله برنامه‌ریزی‌شده است گفت: در مرحله اول اجرای این طرح 120 دستگاه کولر بین مددجویان توزیع‌شده است و بقیه آن‌ها هم در حال توزیع است.

نعیمی ارزش کولرهای آبی توزیع‌شده را بیش از 1.6 میلیارد تومان عنوان و اظهار کرد: این لوازم سرمایشی از محل اعتبارات کمیته امداد و خیران تأمین‌شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم شناسایی بقیه مددجویان نیازمند وسایل سرمایشی توسط مددکاران این استان را خاطرنشان و اظهار امیدواری کرد که بقیه کولرها نیز تا قبل از پایان فصل گرما بین نیازمندان توزیع شود.

نعیمی بابیان اینکه اولویت توزیع این کولرها، بین مددجویانی است که فاقد هرگونه وسایل سرمایشی هستند گفت: خانواده‌های دارای سالمند و بیماری خاص و صعب‌العلاج نیز اولویت بیشتری دارند.

وی توزیع این وسایل سرمایشی در مناطق پنج‌گانه قم را متناسب با نیاز هر منطقه برشمرد و تصریح کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود را از طریق مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد استان قم به ایتام و محرومان برسانند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم از مردم و خیران استان خواست تا کمک‌های نقدی خود را برای این منظور به کارت 6037991199520952 بانک ملی و 6104337770116398 بانک ملت با کد شناسه 932302 واریز کنند.