به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم با حضور در برنامه رادیویی و تلویزیونی بی‌تعارف صدا و سیمای مرکز قم به سوالات تلفنی مطرح شده و پیامک های رسیده پاسخ داد.

اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم رفع مشکلات نیازمندان استان را دغدغه مهم مدیران و امدادگران این نهاد برشمرد و گفت: برخی از مردم مشکلات خودشان را با رسانه ها از جمله صدا و سیما مطرح می‌کنند و ما مدیران وظیفه داریم حرف دل آنها را گوش کنیم و تمام تلاشمان را برای رفع نگرانی آنها به کار ببندیم.

میرشکار با بیان اینکه برنامه رادیویی و تلویزیونی «بی تعارف» در صدا و سیمای استان قم، پل ارتباطی خوبی بین مردم و مسئولان استان است افزود: من همیشه از دعوت این برنامه استقبال کرده و در برنامه های ارتباطی با مردم حاضر شده ام و از صدا و سیمای استان هم که این شرایط را فراهم کرده‌اند تشکر می‌کنم.

مدیرکل کمیته امداد استان قم در پنجمین حضور خود در برنامه ی رادیویی و تلویزیونی بی‌تعارف صدا و سیمای مرکز قم در سال‌جاری به‌صورت زنده به سوالات مطرح شده و پیامک‌های ارسالی از طرف مخاطبان برنامه پاسخ داد و تعدادی از آنها هم در دستور کار فوری ادارات تابعه این نهاد قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه بیشتر پیامک‌های ارسالی و تماس‌های تلفنی مردم با موضوع حمایتی، معیشت، مسکن، درمان، اشتغال و تحصیل بوده است بیان کرد: دستور رسیدگی به تمام درخواست‌هایی که در چارچوب ضوابط جاری امداد بوده صادر شده و ادارات پنجگانه استان، موظفند به آنها پاسخ فوری بدهند یا در اسرع وقت اقدام کنند.