به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی وی در توضیح این خبر اظهار داشت : این مقدار لوله گذاری آب شامل اصلاح و توسعه خطوط انتقال و شبکه توزیع آب در 6 شهر و روستاهای شهرستان شازند صورت گرفته است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان شازند همچنین از اصلاح 100 متر شبکه فاضلاب در شهر مهاجران خبر داد و گفت : در نیمه نخست سال یک حلقه چاه تجهیز و راه اندازی گردید و  641 انشعاب آب در این شهرستان  اصلاح گردید.

مهندس حمید طاهری با اشاره به اجرای پروژه آبرسانی کمال صالح شامل آبرسانی به شهر هندودر و 36 روستای شازند بیان داشت :فاز اول اجرای این پروژه ، آبرسانی به  5 روستا  در نیمه نخست سال به اتمام رسید و خوشبختانه تجهیزات و امکانات لازم  در این خصوص احداث شده است.

وی ادامه : برای تکمیل این پروژه  می بایست اقداماتی شامل تکمیل تصفیه خانه به همراه اجرا و تکمیل خطوط انتقال صورت گیرد و پیش بینی می شود به شرط تخصیص به موقع اعتبارات تا دهه فجر سال جاری به پایان برسد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان شازند در خصوص وضعیت اجرای پروژه فاضلاب در شهرستان های شازند و آستانه گفت : در 6 ماهه ابتدای سال برای تکمیل این پروژه ، 240 متر باقی مانده خطوط انتقال فاضلاب و خط انتقال پروژه فاضلاب شهرهای شازند و آستانه اجرا شده است.