به گزارش اکونا پرس،

سرهنگ "میکائیل قهرمانپور" اظهارداشت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان مطلع شدند راننده یک دستگاه پژو 405، خود را مامور پلیس معرفی و از 3 تن از مردم مبالغی سرقت کرده و متواری شده است، بلافاصله موضوع در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه طی تحقیقات صورت گرفته و با بررسی جغرافیای جرم و همچنین انجام اقدامات لازم، متهم 30 ساله و سابقه دار شناسایی و مشخص شد اهل استان همجوار قم است، بنابراین کارآگاهان با هماهنگی مقام قضائی جهت دستگیری نامبرده وارد عمل شده و با اخذ نیابت قضائی به استان مورد نظر اعزام و با دستگیری وی، خودرو آن که مجهز به چراغ ال ای دی بود نیز توقیف شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم گفت: سرانجام متهم به بزه انتسابی اعتراف و برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی استان تحویل شد.

سرهنگ قهرمانپور با تاکید بر اینکه با رانندگانی که بدون مجوز اقدام به نصب چراغ ال ای دی کنند برابر قانون برخورد می شود، تصریح کرد: مردم در صورت مواجهه و مشاهده اینگونه موارد سریعاً از طریق سامانه 110 موضوع را با پلیس در میان گذاشته و یا در صورت اطلاع از موارد مشابه با خط تلفن 32802022-025 پلیس آگاهی تماس بگیرند.