به گزارش اکونا پرس،

به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، پیمان عین القضاتی در نشست مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به ریاست معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی در خصوص حمایت از تیم فوتبال آلومینیوم برای بازی فینال جام حذفی، گفت:مقرر گردید که شهرداری و شورای شهر اراک بدلیل حضور آلومینیوم در مرحله فینال مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان پاداش را به بازیکنان و کادر فنی هدیه کند.

وی افزود: همچنین شهرداری به منظور ایجاد نشاط عمومی یک جشن بزرگ را با محوریت فینال جام حذفی در روزهای قبل از برگزاری مسابقه در پارک ملت اراک برگزار خواهد کرد.

عین القضاتی گفت:مشارکت در تامین افطاری و شام تماشاگران اعزامی به ورزشگاه آزادی و همچنین تاسیس غرفه های مخصوص شهرداری در ورزشگاه، از دیگر مصوبات این جلسه بود. همچنین به منظور افزایش روحیه و انگیزه در روز یکشنبه اعضای شورای شهر و شهردار اراک به همراه مسئولین ارشد استانی در تمرین تیم حضور خواهند یافت.

وی تاکید کرد: درصورت پیروزی آلومینیوم در فینال جشن بسیار بزرگی در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری امام خمینی(ره) با حضور تمام مردم اراک برگزار خواهد شد.ما قصد داشتیم که در بحث اعزام هواداران به ورزشگاه هم اتوبوس های خود را دراختیار قرار دهیم، ولی با توجه به کاربری شهری آنها و نبود مجوز برای حضور آنها در جاده های بین شهری این امکان میسر نشد. امیدواریم تیم شهرمان در این بازی پیروز شود و تمام مردم اراک را خوشحال نماید.