به گزارش اکونا پرس،

ابوالقاسم عسکری، سرپرست این شرکت، در حاشیه مراسم تکریم و معارفه تعدادی از مدیران، با بیان اینکه،گاز استان اصفهان همچنان مسیر پویایی خود را با توجه به سابقه درخشانی که دارد ادامه می‌دهد، افزود: این شرکت با استراتژی و برنامه های تعیین شده، با کمک همه ی مدیران و کارکنان خود توانسته به سطح مطلوبی از ارائه خدمات دست یابد.

مهندس عسکری، ضمن تبریک به مدیران منصوب شده، توجه به ارتقای بهره وری و منطقی کردن هزینه های جاری را مورد تاکید قرارداد و افزود: ما باید بتوانیم ضوابط موجود را در راستای خدمت رسانی به بیش از ۵ میلیون نفر جمعیت استان بنحو مطلوب استفاده نماییم.

وی، با تاکید بر ارتقای کیفی خدمات بمنظور جلب رضایت مشترکین به عنوان رسالت اصلی مدیران و کارکنان، افزود: توجه مستمر به توانمندسازی کارکنان و استفاده از تمامی ظرفیت ها و نیروی انسانی موجود، ایجاد فضای همکاری، مشارکت و نشاط بین کارکنان در راستای تحقق اهداف شرکت و اقدام بر اساس انصاف و ارائه خدمات صادقانه وگازرسانی ایمن و مستمر به مشترکین و ارباب رجوع از مهمترین وظایف همکاران است.

وی، بیان کرد: ایجاد فضای همکاری و همدلی بین اعضای خانواده شرکت گاز به‌عنوان یک اصل است و رمز موفقیت یک سازمان به‌ویژه شرکت های خدماتی، همراهی و مشارکت همه همکاران با یکدیگردر راستای ارائه خدمت در سطح استان می باشد.

سرپرست شرکت گاز استان اصفهان، در ادامه از آقایان محمدعلی کرامتی،رییس امورحقوقی و محمد محمودیان، رئیس اداره گاز منطقه سه، که به افتخار بازنشستگی نائل آمده، تقدیر کرد و گفت: این همکاران گرامی با حضور مؤثر و فعال خود در مسئولیت های مختلف توانستند خدمات مطلوبی را به مشترکین و همکاران این شرکت ارائه نمایند.

مهندس عسکری، همچنین از زحمات عباس نعمت الهی که به عنوان رئیس واحد روابط عمومی فعالیت داشت نیز تشکر و در مسئولیت های بعدی برای ایشان آرزوی موفقیت و سلامتی نمود و افزود: برای آقایان محمد هاشمی فشارکی برای تصدی مسئولیت اداره گاز منطقه سه، جهانگیر ایزدپناهی سرپرست امور حقوقی، محسن اصغرزاده، سرپرست واحد روابط عمومی و امیر حسین رجبی مسئول دفتر مدیر عامل و دبیر هیئت مدیره این شرکت آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون در انجام امور محوله می نمایم.

گفتنی است، شرکت گاز استان اصفهان با دارا بودن بیش از یک میلیون و۹۶۶  هزار مشترک و گازرسانی۹۹٫۵ درصدی جمعیت استان اصفهان یکی از شرکت های پیشتاز در عرصه ارائه خدمات گازرسانی در سطح کشور می باشد.

 

اصفهان_محسن راعی