به گزارش اکونا پرس،

در نخستین جشن ملی روابط عمومی از نخستین مدیر روابط عمومی سازمان آب و فاضلاب اصفهان و ایران به عنوان چهره ماندگار روابط عمومی تجلیل شد.
در این جشن که به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی و به همت انجمن روابط عمومی ایران در تالار وحدت تهران برگزار شد، از سال ها تلاش استاد اکبر میرشمس در عرصه روابط عمومی و روزنامه نگاری قدردانی به عمل آمد.
اکبر میر شمس متولد خرداد ۱۳۲۱ در اصفهان است که در ۱۶ سالگی فعالیت اجتماعی خود را به عنوان خبرنگار در مجله سپاهان آغاز کرد و سال ها برای روزنامه های راه نجات، خبرهای روز و اصفهان با نام مخفف (ا.م.شمس) مطلب می نوشت.
وی از تیرماه ۱۳۴۵ به استخدام سازمان آب و فاضلاب اصفهان که نخستین سازمان آبفا در کشور به شمار می رود در آمد و به مدت ۱۴ سال تا ۱۳۵۹ به عنوان مدیر روابط عمومی این سازمان مشغول به فعالیت بود.
میرشمس در سال ۱۳۵۵ و در ارزیابی مرکز آمار و اسناد به عنوان مدیر روابط عمومی برتر آبفا در کشور معرفی شده است.
سرپرستی روزنامه های فرمان و خراسان در استان اصفهان، عضویت در سازمان رهبری جوانان و بازیگری در تئاتر، سایر سوابق میر شمس در دوران فعالیتش در زمینه فرهنگی و هنری بوده است.
جشن ملی روابط عمومی به همت انجمن متخصصان روابط عمومی، انجمن روابط عمومی ایران، انجمن روابط عمومی استان کرمان، ستاد برگزاری هفته روابط عمومی، موسسه کارگزار روابط عمومی و با حمایت انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی، انجمن بین المللی روابط عمومی، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) و بنیاد رودکی برگزار شد.
ارائه چهار سخنرانی برگزیده علمی در خصوص آخرین دستاوردهای روابط عمومی در حوزه های پژوهش، مدل سازی و ارتباطات و همچنین روابط عمومی متاورس از جمله برنامه های این رویداد بود.
گفتنی است در این مراسم که با حضور سعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، خسرو رفیعی رئیس انجمن روابط عمومی ایران، مهدی باقریان، رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی و چهره های برتر فرهنگ و هنر کشور برگزار شد، از برخی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی و شرکت های خصوصی و فعالان عرصه روابط عمومی نیز تقدیر به عمل آمد.

 

 

اصفهان_محسن راعی