به گزارش اکونا پرس،

به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اراک، شعبانی افزود: در این برنامه که روز شنبه ۲۱ خردادماه از ساعت ۲۱:۳۰ در مصلی بیت‌المقدس اراک برگزار می‌شود «سیدمصطفی رضایی‌طلب» از حریم پاک رضوی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

شعبانی بیان کرد: مدیحه‌سرایی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) سیدامیر موسوی از حرم مطهر رضوی، سیدجواد رفیعی، محمود قاسمی و مسعود پیرایش از دیگر برنامه‌های این اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها در سطح شهر اراک به‌شمار می‌رود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک عنوان کرد: مردم ایران اسلامی و استان مرکزی که خواستگاه علما و فقهای بزرگ جهان اسلام و در راس همه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است ارادت ویژه‌ای به خاندان اهل بیت(ع) دارند اما الفت و ارادت آنها به ولی نعمت ایران و ایرانیان امام رضا(ع) طور دیگری است، در این مراسم فیش غذای تبرکی نیز به عنوان هدیه معنوی بین عشاق و ارادتمندان به ساحت قدسی رضوی توزیع می‌‌شود.

شعبانی ادامه داد: مردم سرزمین آفتاب و دارالمومنین استان مرکزی مردمانی معتقد، متدین و عاشق اهل بیت(ع) هستند که خاندان پاک نبوی و ائمه اطهار(ع) و به ویژه حضرت امام رضا (ع) علاقه ویژه دارند و این ویژگی در زندگی آنان و در همه ابعاد همواره جاری است.

وی بیان کرد: وجود حرم مطهر امام رضا(ع) در جغرافیای ایران را نعمتی بزرگ برای کشور است که عمق علاقه و شناخت ما نسبت به خاندان پاک اهل بیت عصمت و طهارت(ع) مرهون انقلاب اسلامی و نفس قدسی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که ستاره درخشان و افتخار بزرگ استان مرکزی و جهان اسلام و ایران اسلامی هستند، چرا که بینش و بصیرت ما را نسبت به جایگاه و منزلت امامان معصوم افزایش داد.