به گزارش اکونا پرس،

دکتر قدیری با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در کلیه سخنرانی های خود در جمع مدیران، افزود؛ مقام معظم رهبری مهمترین ابزار در برابر ترفندهای دشمنان به خصوص آمریکا را در یک کلمه خلاصه نمودند و آن‌تأکید به *(کار)* است و اگر همه مدیران در تمامی مراحل خدمتگزاری خود مبنای کار و کلیه خدمات خود را بر اصل بر *سه اصل، معنویت، عقلانیت و عدالت* که مقام معظم رهبری به آن همیشه سفارش نموده اند پایه ریزی نمایند بدون شک در تمامی اهداف و برنامه‌های خود موفق خواهند بود.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان با اشاره به این موضوع که کلیه متخصصین و نیروهای ما در تمامی واحدها مانند خونی در رگهای سازمانی شرکت،نقش حیاتی را ایفا می کنند ادامه داد: بدون تردید اگر خون را از شریانها جدا کنیم تنها اسکلتی بیش باقی نمی ماند، لذا این حیات و برازندگی را مرهون زحمات ، احساس مسئولیت و خودباوری تمامی نیروهای متعهد و متخصص در شرکت پالایش نفت اصفهان هستیم.*

* دکترقدیری رقابتی عمل کردن و تغییرات بر اساس آینده نگری و ترسیم چشم‌اندازی روشن را برای آینده همراه با یک مدیریت استراتژیک، لازمه و اساس یک مدیریت نوین دانست و گفت: ما با یک سری تغییرات خلاق به راحتی می‌توانیم در مسیری که مزیت های رقابتی را برایمان هموار می¬کند گام برداریم.
*باید از خام‌فروشی پرهیز کنیم و با حضور مشاورین نخبه هر پروژه ای را که تعریف می کنیم رشد منابع مالی و مدل مالی آن را نیز مورد بررسی قرار دهیم* تا برای رسیدن به یک نتیجه قابل قبول گام‌های مطمئنی برداریم چرا که باید به سمت زنجیره های ارزشی حرکت کنیم. ما توانایی تولیذ ۴۰۰ محصول در پالایشگاه را داریم.
*در بحث زنجیره ارزشی توجه به امور صنایع پایین دستی و اقتصاد مقاومتی را در راس فعالیت‌های خود قرار دادیم و برای بحث بومی‌سازی اداره ای را تشکیل داده ایم تا بتوانیم با مدیریت ریسک پذیری مسیر بی خطر را برای رسیدن به چشم انداز آینده ترسیم نماییم*.

*هدف اصلی از ایجاد *ساختار سازمانی جدید این بود که *نموداری مسطح تر جهت چابکی سازمان ایجاد تا با توجه به بحث شایسته‌سالاری، کلیه نیروها را در واحدهای مختلف رتبه بندی و از توانمندی هایشان استفاده کنیم*
*شرکت پالایش نفت اصفهان در *پدافند غیرعامل* دستاوردهای خوبی را به دست آورده و در آینده‌ای نزدیک با توجه به فعالیت هایی که در دست اقدام است خبرهای خوبی را برای استان و کشورمان به ارمغان خواهیم داشت.
*حرکت ما یک حرکت *دانش بنیان* است اقدامی که تمام دغدغه ها و رهبری مدیران را پوشش داده و باعث می شود مدیران تعهد و تعلق سازمانی برای کارکنان زیرمجموعه خود ایجاد کنند.

* وقتی ما در یک حرکت جسورانه سال ۱۴۰۵ را برای رسیدن به اهداف بلند مدت شرکت پالایش نفت‌ اصفهان اعلام می‌کنیم *اولین گام توجه به زیرساخت‌های ساختار سازمانی * است که خوشبختانه مورد تایید هیئت مدیره محترم نیز قرار گرفت.

* دکتر قدیری مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان در پایان سخنان خود اشاره افزود؛ *من زمانی که مسئولیت خدمت در این شرکت را عهده دار شدم حتی یک نفر را برعکس بعضی مدیران که اتوبوسی افراد می آورند با خود به همراه نیاوردم، برای خدمت وارد میدان شدم و اعتقاد دارم هر کلام و هر تلاشی که انجام می دهیم باید برای خدمت به جامعه و حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی مان باشد.
*همه ما وظیفه داریم ادامه دهنده را شهدای عزیزمان باشیم، این پالایشگاه یک امانت است،امانت خون تمام شهدای ماست ،به پُست ها وابسته نباشیم چرا که برای لحظه لحظه خدمت مان باید پاسخگو باشیم و همیشه بدانیم ما در هر جایگاه مدیریتی، سرباز خدمتگذاری بیش نیستیم.

 

اصفهان_محسن راعی