به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی، سعید جمشیدی مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی گفت : استان مرکزی یکی از استانهای پرتردد و محل عبور مسافران از جنوب و غرب و شمال کشور است که با برنامه ریزی های مدون وتلاش کارکنان، ناوگان حمل و نقل و جایگاههای عرضه سوخت ارائه خدمت مانند گذشته ادامه دارد .

این مقام مسئول افزود، موجودی انبار نفت سردار شهید رحیم آنجفی مطلوب و هیچ گونه کمبود سوخت در این استان وجود ندارد.

وی تعداد جایگاههای عرضه سوخت مایع استان را 96 وتعداد جایگاههای عرضه سوخت سی ان جی را 62باب ذکر کرد و ابراز امیدواری کرد مردم فهیم استان و مسافران تابستانی و زوار اربعین با صبوری هر چه بیشتر وبا رعایت اصول ایمنی سوخت خود را دریافت کنند .

جمشیدی فاصله بین جایگاههای استان را کم توصیف کرد و گفت: در طول شبانه روز اگر به دلائل نقص فنی در برخی از تلمبه های یک جایگاه و یا تعویض چند دقیقه ای شیفت کاری ، و یا مشکل فنی در خودرو های حامل سوخت و یا دلایل غیر برنامه ریزی شده دیگر قسمتی ازیک جایگاه در مدت کوتاهی تعطیل باشد این به منزله کمبود سوخت و یا تعطیلی طولانی آن جایگاه نبوده و مطمئنا جایگاه بعدی در همان مسیر دارای سوخت کافی بوده که امید است توانسته باشیم رضایت مردم و در نهایت رضایت حضرت حق را بدست آورده باشیم.

مهندس جمشیدی از مردم شریف استان و مسافرانی که از راههای مواصلاتی استان مرکزی عبور میکنند خواست به شایعات در فضای مجازی توجه نکنند و در صورت هر گونه مشکل ، انتقاد و پیشنهاد به مرکز پاسخگویی 09627تماس حاصل نمایند .

مدیر منطقه استان مرکزی با اشاره به حضور شبانه روزی مسئولین ذیربط در راههای مواصلاتی استان، در خصوص رصد و پایش میزان سوخت و ارائه خدمت جایگاهها و اطمینان از تامین جایگاهها گفت : اگر چه حجم تردد خودرو های عمومی از راههای مواصلاتی استان نسبت به ایام کرونا بسیار زیاد است اما تلاش خواهیم کرد با بررسی وکنترل و نظارت هیچ خودرویی بدون سوخت از راه های مواصلاتی استان خارج نشود .

در پایان ایشان از صبوری مردم ، تلاش کارکنان ، صنف جایگاه داران وناوگان حمل و نقل و اصحاب رسانه وخبرنگاران وخبرگزاریهای استان به خاطر اطلاع رسانی مناسب و مطلوب تقدیر کرد.

اراک- خبرنگار - سید محسن موسوی