بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

خبر شهادت سرداران رشید سپاه اسلام ،از فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس و مستشاران نظامی با سابقه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کشور سوریه به دست صهیونیست‌های غاصب و جنایتکار موجب تألم،خشم و انزجار عموم ملت شریف ایران شد.

این رژیم منحوس، تلاش مذبوح و ناجوانمردانه‌ای برای گسترش درگیری در منطقه دارد و به سبب درماندگی و خوی بزدلانه، این اقدام نابخردانه را انجام داده و هیچ شکی نیست که همچنان منجر به شکست خواهد بود و عزت و اقتدار ایران اسلامی ادامه دارد.

آری بار دیگر دستان پلید رژیم غاصب صهیونیستی از آستین بیرون آمدو ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق را مورد هدف حمله موشکی قرار داده که بر اثر این حرکت مذبوحانه‌ در سالروز شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) ، با به شهادت رساندن سردار سرلشگر پاسدار محمدرضا زاهدی، سردار سرتیپ‌ پاسدار محمدهادی حاجی‌رحیمی و تعدادی از همرزمان شهیدش دست به جنایتی مذبوحانه زد.

اینجانب ضمن محکومیت شدید این جنایت و تبریک و تسلیت شهادت این عزیزان والامقام به محضر امام زمان ارواحنا فداه، رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده معظم این سرداران شهید و دیگر شهدا و تمامی آزادی خواهان و ظلم‌ستیزان جهان ،  از درگاه الهی مسألت می نمایم و به نیروهای جبهه مقاومت توفیق بیش از پیش در راه نابودی این غده‌ی سرطانی را عطا فرماید.

 

سیاوش میرحاجی

مدیر عامل ونایب رییس هیات مدیره شرکت پتروشیمی پارس