به گزارش اکونا پرس،

این عملیات که پس از سال‌ها وقفه و با توجه به حساسیت و ریسک عملیاتی موضوع انجام شد، به منظور ارتقای سطح آمادگی برای مقابله با شرایط اضطراری و پاسخگویی مؤثر در این شرایط صورت گرفت.

تخصص و تعهد، رمز موفقیت

تیم‌های متخصص مبین انرژی خلیج فارس در بخش‌های مختلف از جمله بهره‌برداری خطوط ارتباطی آفسایت، تعمیرات، HSE، خدمات فنی، خدمات اداری و حراست با تلاش‌های شبانه‌روزی و تخصص خود، این عملیات پیچیده را با دقت و ظرافت کامل در کوتاه‌ترین زمان ممکن به انجام رساندند.

تداوم خدمات‌رسانی در طول عملیات

با توجه به اهمیت حیاتی تأمین آب آتش نشانی، جلسات متعددی برگزار و اقدامات پیشگیرانه‌ای توسط تیم‌های مبین انرژی خلیج فارس برای جلوگیری از قطع آب در طول عملیات انجام شد. این اقدامات دقیق و برنامه‌ریزی‌شده، تداوم خدمات‌رسانی به پتروشیمی جم و سایر شرکت‌های حاضر در منطقه را در طول عملیات تضمین کرد.

نقشی مهم در ارتقای ایمنی و کارایی

تعویض ولو اصلی و نصب انشعاب جدید، نقش مهمی در ارتقای ایمنی و کارایی سیستم‌های آتش نشانی رینگ جنوبی شامل شرکت‌های جم، آریاساسول، پایانه و مخازن، واحدهای تصفیه پساب و زباله سوز، آبگیر و HSE منطقه دارد.

با توجه به حساسیت بالای صنایع پتروشیمی و نیاز به آمادگی همیشگی برای مقابله با شرایط اضطراری، چنین اقدامات پیشگیرانه‌ای می‌تواند از بروز حوادث احتمالی جلوگیری کند و اطمینان حاصل کند که همه مجموعه‌ها در هر شرایطی به منابع ضروری دسترسی دارند.

مبین انرژی خلیج فارس: تعهد به ارائه خدمات پایدار

شرکت مبین انرژی خلیج فارس علاوه بر خدمات تأمین یوتیلیتی مورد نیاز شرکت‌های فاز یک، تأمین آب آتش نشانی و اطمینان از همیشه در سرویس بودن این آب برای موقعیت‌های عملیاتی را نیز بر عهده دارد.

این پروژه نمونه‌ای از تعهد این شرکت به ارائه خدمات پایدار و ایمن است.