به گزارش اکونا پرس،

در این پیام آمده است: 

حرکت در مسیر نجات جان انسان‌ها؛ گام نهادن در مسیر الهی ،صداقت و مردانگی است و در این عرصه ، بی‌تردید یکی از مشاغل خطیر و حیاتی و در عین حال سخت و مخاطره‌آمیز شغل آتش‌نشانی است .

 آتش‌نشانان فداکار با هدف یاری‌رساندن به انسان‌ها در حوادث و اتفاقات با از خودگذشتگی ، ایثار و رشادت می‌کوشند تا سلامتی و امید را برای هم‌نوعان آسیب‌دیده به ارمغان آورند .

 بی‌شک التزام به رعایت قوانین و مقررات ایمنی که با سلامت و جان کارگران صنعت پتروشیمی و دیگر واحد‌های صنعتی کشور ارتباط مستقیم و تنگاتنگی دارد حاصل زحمات و تلاش‌های بی‌شائبه‌ی همه‌ی کارکنان واحد ایمنی و آتش‌نشانی و پرسنل خدوم و ساعی آن صنعت می‌باشد. 

 ثبت رکورد ماندگار بیش از ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر ساعت کار بدون حادثه در مجتمع پتروشیمی ایلام و همچنین تدوین مقررات ایمنی در دیگر واحدها و پروژه‌های در دست احداث این مجتمع نشانگر عزم جدی مدیران و کارکنان واحد ایمنی و آتش‌نشانی در جلوگیری از بروز حوادث احتمالی بوده که امیدواریم تا بهره‌برداری کامل از دو پروژه‌ی بزرگ الفین و SRU تداوم داشته باشد.

 هفتم مهرماه بهانه‌ای است برای قدرانی از تلاش‌های ارزنده‌ی آتش‌نشانان ایثارگر و نیروهای خدوم واحد ایمنی (HSE ) که با فداکاری و از خودگذشتگی خود علاوه بر حفظ جان کارکنان ، زمینه‌ی فعالیت مستمر و توام با امنیت و ایمنی مدیریت، کارگران و کارکنان شرکت پتروشیمی ایلام را فراهم نموده‌اند. 

اینجانب این روز را به همه‌ی اتش‌نشانان استان بویژه نیروهای واحد اتش‌نشانی و ایمنی پتروشیمی ایلام تبریک عرض نموده و امیدواریم هیچ‌گاه شاهد بروز حوادث در واحد‌های صنعتی کشور و استان ایلام نباشیم.

 ✍شاپور تقی‌پور

 مدیر عامل