به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، این نمایش  در 8 رشته نامزد دریافت جایزه شد که توانست در اختتامیه جشنواره در ۷ بخش برگزیده و تندیس جشنواره را از آن خود کند.

نمایش "همه فرزندان مکبث" به نویسندگی مهدی شفیعی زرگر و کارگردانی مجتبی رستمی فر از اهواز به عنوان تنها نماینده استان خوزستان در این جشنواره حضور یافت.

در اختتامیه این جشنواره در بخش طراحی حرکت، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «مجتبی رستمی فر»، در بخش طراحی نور، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «ایمان نخلستانی»، در بخش طراحی گریم، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «فاطیما حزباوی»، در بخش طراحی لباس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به «سارا حسین پور»، در بخش طراحی صحنه، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «مجتبی رستمی فر»، در بخش کارگردانی، لوح تقدیر و جایزه نقدی به مجتبی رستمی فر و در بخش موسیقی، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «بهفر کایدی» برای نمایش «همه فرزندان مکبث» اعطا شد.

مراسم اختتامیه سی‌و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر شامگاه دوشنبه 21 بهمن ماه با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان فرهنگی و هنری در تالار وحدت تهران برگزار شد.