به گزارش اکونا پرس،
به نقل از دفتر روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ برق و انرژی صبا؛متن این پیام بدین شرح است:

روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد. مقام معظم رهبری

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز “روابط عمومی و ارتباطات” نماد همراهی و همدلی سازمانی است. روابط عمومی سرچشمه زلال اطلاعات و ارتباطات است و در عصر ارتباطات بی شک روابط عمومی قلب تپنده سازمان ها  می باشد.  همچنین، نقش بسیار مؤثری در  تعامل درون سازمانی و برون سازمانی دارد. اگر ارتباطات معقول و منطقی بر اساس ارزش های والای جامعه اسلامی و بنیاد مستضعفان بنا و پی ریزی گردد ، تحولی عظیم در همه عرصه های اقتصادی و توسعه انسانی خواهیم داشت.

از همکاران و دست اندرکاران این حوزه میخواهم که با تلاش مستمر و سعه صدر در سالی که توسط مقام معظم رهبری به نام سال “جهش تولید” نامگذاری شده است، مسئولانه در بازتاب اخبار و اطلاعات مرتبط با اقدامات هلدینگ برق و انرژی صبا در راه خدمت به مستضعفین و افتخارآفرینی در بخش های مختلف نیروگاهی از جمله تولیدات داخلی ایفای نقش کنند.

اینک ضمن تبریک فرارسیدن روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی بر خود لازم می‌دانم از تلاش‌های خالصانه و بیدریغ کلیه فعالان عرصه اطلاع رسانی و ارتباطات در هلدینگ برق و انرژی صبا، شرکت های وابسته و نیروگاه های زیر مجموعه در راه خدمت به میهن اسلامی مان صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.

سلامتی و موفقیت شما را از خداوند منان خواستارم.