به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران؛ در این جلسه ضمن بررسی عملکرد واحدهای مستقیم مسئول در زمینه مقابله با بیماری کرونا، تقویت اقدامات پیشگیرانه، امکانات تشخیص کرونا و تمهیدات لازم برای کنترل و مهار شیوع بیشتر این بیماری تشریح شد.

در جلسه یاد شده که اعضا و نمایندگان اصلی این کارگروه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی حضور داشتند بر رعایت دستورعمل‌های صادره از سوی وزارت نفت و ستاد ملی مبارزه با کووید ۱۹ و حفظ سلامت کارکنان به‌ویژه کارکنانی که در معرض خطر بیشتری قرار دارند تأکید گردید.

همچنین اقداماتی از قبیل اطلاع رسانی طبق آخرین یافته های علمی، نصب و راه‌اندازی دستگاه محلول ضدعفونی کننده پدالی در محل ورودی ساختمان‌های ستادی، شناسایی مجدد بیماران زمینه ای، استفاده از دورکاری در شرایط حاد با توجه به بخشنامه‌های ستاد ملی مبارزه با کوید۱۹، تأکید مجدد گندزدایی و ضدعفونی‌کننده محل‌های عمومی و اداری به‌صورت روزانه و شناسایی محل، فعالیت‌های پرخطر و انجام اقدامات کنترلی موردبررسی قرار گرفت.

در کارگروه مقابله با کرونا، از عموم کارکنان به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از گسترش ویروس کرونا، قدردانی بعمل آمد و اعضای کار گروه، تداوم همراهی ایشان را تا ریشه کنی کامل این بیماری منحوس خواستار شدند.