به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی ، مهندس سید ابوالحسن محمدی مدیرعامل در نشست هم اندیشی با کارکنان اداره تدارکات کالا این شرکت،اظهار داشت :  محیط کاری دوستانه، عشق به کار، امنیت شغلی، ارتقا سازمانی و حقوق و مزایای کاری از شاخص های اصلی رضایتمندی شغلی است. در این راستا شناسایی نقاط قابل بهبود و افزایش میزان رضایتمندی کارکنان را در شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی به صورت جدی در دستور کار قرار دارد. 

وی هدف از برگزاری نشست هم اندیشی را آسیب شناسی فرآیند تأمین و خرید کالا و سرعت بخشیدن به عملیات تامین کالا به ویژه تجهیزات مورد نیاز عملیات عنوان کرد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی ، از راه اندازی دوباره  کمیته اقتصاد مقاومتی و ساخت داخل در این شرکت خیر داد و تصریح کرد: در شرایطی که تامین برخی کالاها مانند قطعات یدکی تجهیزاتی که خارج از کشور خریداری شده‌اند به سختی انجام می شود؛ توانمندسازی تامین و تولید کنندگان داخلی و تقویت ساخت داخل یکی از اولویت های صنعت نفت است که باید به شکل حداکثری انجام شود.

مهندس محمدی، با تاکید بر صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع کالایی در سطح شرکت، گفت: فرآیندهای خرید کالا باید به منظور سرعت بخشیدن به تأمین نیازهای کالایی مناطق عملیاتی، بازنگری و با رعایت موازین قانونی تا حد امکان کوتاه شود.

بر اساس این گزارش ، همکاری با سازمان‌های نظارتی، آموزش کارکنان، تقویت ارتباطات درون و برون سازمانی، بررسی وضعیت بودجه،کاهش فرآیندها و حذف بروکراسوی غیر ضروری، اصلاح فرآیندهای مناقصه برای تامین کالاهای ضروری، اصلاح روش های پرداختی به پیمانکاران در شرح پیمانها، استفاده بهینه از سامانه ستاد، بررسی وضعیت شغلی و معیشتی کارکنان، شایسته سالاری در انتصابات و... از جمله موضوعاتی بود که در این نشست مطرح و بررسی بیشتر آن به جلسات تخصصی موکول شد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که دارای پنج منطقه عملیاتی نار و کنگان، آغار و دالان، پارسیان، سرخون و گشوی جنوبی و سروستان و سعادت‌آباد است.