به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، ساناز جعفرزاده با اعلام این خبر افزود: با توجه به لزوم تامین آب و برق مطمئن و پایدار در سراسر کشور و حساسیت فعالیت بی‌وقفه نیروگاه‌ها، تصفیه‌خانه‌ها، سدها و واحدهای حوادث و خدمات‌رسان ادارات آب و برق استان‌ها، از مدت‌ها قبل مسئله واکسیناسیون کارکنان بدنه وزارت نیرو به عنوان مشاغل اولویت‌دار از سوی مجموعه برق حرارتی مورد پیگیری قرار گرفته است.
مشاور مدیرعامل شرکت برق حرارتی ادامه داد: پس از رایزنی‌های متعدد و توافق با مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مقرر شده است تا واکسیناسیون کارکنان بدنه وزارت نیرو به عنوان مشاغل اولویت‌دار در دستور کار قرار بگیرد.
جعفرزاده با اشاره به اینکه نامه‌‌ای از سوی وزارت بهداشت برای آغاز واکسیناسیون کارکنان صنعت آب و برق به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور ارسال شده است، گفت: بر همین اساس شرکت‌های تابعه وزارت نیرو از جمله نیروگاه‌های حرارتی می‌توانند با در اختیار داشتن لیست اسامی و مشخصات کارکنان مجموعه، مکاتبات و پیگیری‌های مربوطه را برای آغاز واکسیناسیون پرسنل خود آغاز کنند.
وی تاکید کرد: در همین راستا انجام واکسیناسیون کارکنان ستاد برق حرارتی نیز مورد موافقت دانشگاه‌ علوم پزشکی ایران قرار گرفته و از همین امروز اقدامات مربوطه از سوی مرکز بهداشت شمال غرب تهران در حال پیگیری است تا ظرف همین هفته روند واکسینه کردن پرسنل ستادی برق حرارتی علیه کرونا آغاز شود.
مشاور مدیرعامل شرکت برق حرارتی با اشاره به اینکه اولویت دریافت واکسن براساس سن پرسنل خواهد بود، اضافه کرد: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته حدود ۱۰ هزار نفر در مجموعه ستاد برق حرارتی و شرکت‌های تولید و مدیریت تولید برق واکسینه خواهند شد.