به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی، مهندس مهدی حیدری، افزود: در همین راستا پروژه احداث ایستگاه تقویت فشار گاز سرخون به صورت EPCF در دستور کار قرار گرفته است و با جدیت دنبال می شود.

حیدری، با اشاره به اینکه طی چهار ماه مسئولیت مدیرعاملی درشرکت نفت مناطق مرکزی ایران به کلیه استان‌های حوزه عملیاتی این شرکت سفر کرده و از نزدیک با کارکنان در مناطق عملیاتی دیدار و گفتگو داشته است، افزود: کارکنان این شرکت در شرایط سخت آب و هوایی و در نقاط و دور افتاده، جهادگرانه وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهند.

وی، اضافه کرد: طی این سفرها چالش‌ها و موانع در حوزه تولید و منابع انسانی شناسایی شده‌اند و با جدیت به دنبال پیاده سازی طرح‌های ضربتی افزایش تولید و همچنین برنامه‌های اساسی جهت برطرف کردن مشکلات کارکنان و ارتقا بهره‌وری و رضایتمندی سازمانی هستیم.

حیدری، منابع انسانی را یکی از مهمترین سرمایه‌های سازمان دانست و با اشاره به تلاش کارکنان منطقه عملیاتی سرخون و گشوی جنوبی، گفت: این منطقه به دلیل تامین گاز خط لوله هفتم سراسری و همچنین برخی صنایع مهم در استان هرمزگان از جایگاه استراتژیکی برخوردار است و ما در گرم‌ترین فصل و ماه سال از این منطقه بازدید کردیم تا سختی کار کارکنان را بیشتر درک نماییم.

وی، در ادامه با اشاره به تعهد شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، گفت: به طور کلی وزارت نفت، شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های زیر مجموعه آن نگاه ویژه‌‌ای به مسئولیت های اجتماعی دارند و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز طبق روال گذشته و با همین رویه اولویت خود را به جذب نیروهای بومی به خصوص در پروژه‌های مهم پیش‌رو و خدمات‌رسانی به شهرها و روستاهای پیرامونی قرار داده است.