به گزارش اکونا پرس،

عباس نجفی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان خراسان جنوبی که به‌منظور بررسی و سنجش میزان کارایی، اثربخشی و تحقق کمی و کیفی عملکرد با توجه به برنامه ابلاغی سال 98 در محل ساختمان ستادی میرداماد این بانک برگزار شد گفت: عملکرد مدیریت شعب خراسان جنوبی از رشد مناسبی برخوردار بوده است، به‌گونه‌ای که تسهیلات پرداختی در این استان در پایان سال ۹۷با رشد ۱۷۰درصدی مواجه بوده است. نجفی خاطرنشان کرد: این استان همچنین در صدور ضمانت‌نامه از رشد ۴۵درصدی برخوردار بوده است.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در این جلسه گفت: حدود ۲درصد امکانات این بانک به لحاظ نیروی انسانی، تعداد شعب و تجهیزات بانکداری الکترونیک در استان خراسان جنوبی بکار گرفته‌شده است که استان در ارائه دستاوردها اعم از پرداخت تسهیلات، جذب منابع سپرده‌ای و کسب درآمد مشاع سهم حدود ۱.۳درصدی از شبکه شعب بانک توسعه تعاون به خود اختصاص داده است.

نجفی افزود: روند رو به رشد مدیریت شعب خراسان جنوبی طی دو سال اخیر قابل‌مشاهده است و امید است با انجام تمهیدات لازم، این رشد تا نیل به میانگین کشوری بانک ادامه یابد.

در این جلسه حسن شریفی مدیر امور طرح و برنامه، جعفر مشکی مشاور مدیرعامل، محمد ذوالفقاری مدیر امور مالی، احمد محمدی مدیر امور شعب، حمیدرضا البرزی مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری، امیر میرشفیعی رئیس اداره کل برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد و مهرزاد احمدزاده رئیس اداره کل بازرسی بانک توسعه تعاون عملکرد بانک در این استان را در ابعاد تخصصی بررسی کردند و رضا ملایی مدیر شعب استان خراسان جنوبی و روسای شعب این استان در مورد برنامه‌ها و عملکرد استان گزارش و توضیحاتی را ارائه نمودند.