به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، در ابتدای این سفر استانی، دکتر مجتبی کاتب با کارکنان شعبه سمنان دیدار و گفتگو کرد. وی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات همکاران و نمایندگان برتر در این استان، از عملکرد شعبه سمنان در شش ماهه نخست سال جاری اظهار رضایت کرد و بر لزوم حفظ روند رشد این شعبه تا پایان سال جاری تاکید کرد.

وی، سپس از نمایندگان برتر استان سمنان به لحاظ بالاترین میزان فروش قدردانی کرد. بر این اساس نمایندگی های علیرضا همتی کد

۱۹۹۸ و مریم منشی زاده کد 1896 به عنوان برترین های فروش در این استان معرفی شدند.

دکتر کاتب در ادامه سفر خود به استان سمنان، با مدیرکل جمعیت هلال احمر این استان دیدار کرد و از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به این مجموعه به عنوان یکی از ارزنده ترین مشتریان این شرکت قرار گرفت.

وی در این جلسه، از تسهیل در استفاده از مراکز طرف قرارداد بیمارستانی و پاراکلینیکی در سمنان خبر داد و گفت: بیمه سرمد تمام تلاش خود را برای سرعت در پرداخت خسارت‌ها به کار گرفته است.

محمدخانی مدیرکل جمعیت هلال احمر استان سمنان نیز در این دیدار ضمن اظهار رضایت از نحوه ارائه خدمات بیمه ای به مجموعه هلال احمر، نظرات و پیشنهادات خود را به منظور افزایش سطح رضایتمندی ارائه داد که مورد توجه دکتر کاتب قرار گرفت.

رئیس هیات مدیره بیمه سرمد سپس با مدیرکل جهاد کشاورزی استان سمنان دیدار کرد. دکتر کاتب در این نشست، ایجاد ارتباط تنگاتنگ با مشتریان بزرگ را نقطه عطفی برای ارتقای سطح خدمت رسانی و شناسایی نیازهای بیمه ای بیمه گذاران دانست و افزود: خوشبختانه بیمه سرمد در سال جاری با کسب رتبه یک توانگری مالی برای ششمین سال متوالی با تایید بیمه مرکزی، عملکرد مطلوبی در میان شرکت های بیمه داشته و توانسته جایگاه خود را در صنعت، بیش از پیش تثبیت نماید.

وی از افزایش بی سابقه درآمدهای سرمایه گذاری خبر داد و افزود: تحقق ۱۴۰ درصدی اهداف تعیین شده توسط هیات مدیره در شش ماهه نخست سال جاری از دیگر دستاوردهای بیمه سرمد بوده است.

میرعماد مدیرکل جهاد کشاورزی استان سمنان نیز در این جلسه، ضمن قدردانی از حضور مدیران ارشد بیمه سرمد، توسعه تعاملات را در افزایش سطح خدمت رسانی، تاثیرگذار دانست.

در ادامه سفر استانی به استان سمنان، مدیران ارشد بیمه سرمد با روسای شعب و معاونین بانک صادرات این استان دیدار کردند و ضمن طرح موانع و مشکلات موجود، در خصوص رفع مسائل و افزایش فروش بیمه‌های عمر مانده بدهکار، راهکارهای لازم ارائه شد.

محمدحسین زارعی مدیر شعب شمال کشور بانک صادرات در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: خوشبختانه کارکنان بانک صادرات، بیمه سرمد را از خود می‌دانند و به منظور افزایش فروش محصولات بانک-بیمه، از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

دکتر کاتب نیز در این مراسم، شعب بانک صادرات استان سمنان که به لحاظ فروش بیمه های مرهونات بانکی و عمر مانده بدهکار، فروش قابل توجهی داشته‌اند، معرفی و از آنان قدردانی کرد. بر این اساس از روسای شعب شاهرود، سمنان، دامغان، مهدیشهر، گرمسار، ایوانکی، آرادان، کلاته خیج، شهید ذاکری، حکیم الهی، میدان امام خمینی (ره)، خیابان تهران شاهرود، بسطام، شهمیرزاد، میدان بهشتی، سرخه، بین النهرین، دهملا، رویان، خیابان فردوسی، شهید محمد قنبریان، سعدی، میدان شهدا، میدان ارگ، خیابان آیت اله طالقانی، غدیر و ولیعصر (عج) و روسای حوزه یک و دو قدردانی شد.

این گزارش می‌افزاید، بهراد گروه‌ای مدیر بیمه و بانک، دکتر داود جعفری مدیر بیمه های درمان، حسین قربانی مدیر بیمه های آتش سوزی و میلاد حاجیان مدیر استان سمنان بیمه سرمد نیز در این دیدار حضور داشتند.