به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، مراسم ملی اسوه های ایثار با حضور معاون محترم رئیس جمهور و رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی و مدیران عامل بانک‌ها و سازمان‌های تابعه آن وزارتخانه، جمعی از ایثارگران بانک ایران مین همزمان با ایام سالروز آزاد سازی خرمشهر روز سه شنبه مورخ چهارم خرداد 1400 از ساعت ۹ الی ۱۲ در سالن اجتماعات باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد. 

در حاشیه این مراسم علی فتاحی مدیر امور سرمایه انسانی و آموزش بانک ایران زمین با تاکید بر  حفظ و بزرگداشت مقام والای شهدای جانبازان هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: امروز بیش از هرزمان دیگری برای رفع مشکلات و کاستیها و برآمدن روزهای خوب نیازمند الگو برداری از اهداف بلند ومقدس شهدا در کشور هستیم. 

وی افزود: امیدواریم نسل جوان ما با اراده ای استوار و تلاش مستمر وهمدلی زمینه را برای ادامه مسیر آنان در تحقق اهداف بلندکشور فراهم نمایند. 

فتاحی همچنین با اشاره به اهمیت تقدیر از همکاران ایثارگر و خانواده معززشهدا گفت: سرمایه انسانی این بانک هر ساله با فرارسیدن هفته دفاع مقدس ضمن ارج نهادن به رشادت و ایثار گریهای این قشر گرانسنگ از طی مراسمی تقدیر به عمل می آورد.