به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،‌ در مراسم آغاز این پویش، سردار ابوالقاسم شریفی رئیس اداره ایثارگران ستاد کل نیروهای مسلح با قدردانی از خدمات بانک ملی ایران به ایثارگران و خانواده شهدا،‌ تاکید کرد که در دوره کنونی و با وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی، کمک به خانواده ایثارگران محروم باید در اولویت باشد.

وی با بیان این که روحیه جهاد و ایثارگری باید بیش از پیش در جامعه ما ترویج شود،‌ اظهار کرد: اطلاعات موجود نشان می دهد نظام بانکی در استخدام اعضای خانواده شهدا و ایثارگر نقش قابل توجهی داشته و این قابل تقدیر است.

سردارد شریفی مقابله با «کرونا» را یکی از اولویت های اساسی امروز جامعه خواند و با بیان این که کمک های مادی جمع آوری شده در قالب پویش کمک مومنانه نقش مهمی در کاهش آثار شیوع این بیماری داشته است، اظهار امیدواری کرد جامعه بتواند هر چه سریعتر از تنگنای موجود خارج شود.

رئیس مرکز  امور ایثارگران و خانواده شهدای بانک ملی ایران نیز در این جلسه با بیان این که پویش مومنانه کارکنان بانک در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری برای دستگیری از محرومان مدتهاست که آغاز شده است،‌ گفت: در این دوره از پویش، 200 بسته معیشتی به ارزش 120 میلیون تومان با کمک کارکنان بانک تهیه شده و به زودی توزیع می شود.

رضا خسروی با اشاره به این که ایثارگران و جانبازان جایگاه والایی در بانک ملی ایران دارند، خاطرنشان کرد: مدیرعامل بانک نیز توجه ویژه به مسائل ایثارگران دارند و از این رو همه امکانات موجود برای خدمت رسانی به این عزیزان فراهم شده است.

در این جلسه همچنین توافق شد از ظرفیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای توزیع بسته های معیشتی در میان اقشار محروم استفاده شود.