به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در جلسه‌ای که بین شمس‌الدینی مدیر شعب بانک در استان فارس و آقای عزیزی نماینده شیراز و زرقان مجلس شورای اسلامی برگزار شد، شمس‌الدینی گزارشی درباره عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سطح کشور و استان فارس ارائه کرد. وی همچنین در خصوص طرح مسئولیت اجتماعی بانک و فعالیت‌های انجام شده در این حوزه گزارشی ارائه کرد.

عزیزی نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی نیز با تقدیر از عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، گفت: عملکرد این بانک در حوزه‌ خدمات بانکی و همچنین مسئولیت اجتماعی نشان از پویایی و حس مسئولیت نسبت به جامعه دارد که قابل تحسین است.

وی همچنین تصریح کرد: احیای سنت قرض‌الحسنه که در سیستم بانکی فراموش شده، فقط به همت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران امکان‌پذیر است که باید فرهنگ شود.

عزیزی ابراز امیدواری کرد: با همکاری مضاعف بین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان فارس و همچنین دفاتر نمایندگان مجلس بتوانیم هم بخشی از نیازهای اقشار محروم جامعه را مرتفع کنیم و هم با معرفی خیرین و شرکت‌های صنعتی بتوانیم از خدمات این بانک به‌صورت بهینه استفاده کنیم.

کارنامه روشن و شفاف بانک قرض‌الحسنه مهر ایران قابل تقدیر و حمایت است

شمس‌الدینی مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان فارس جلسه‌ای نیز با دکتر قادری نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی داشت. وی در این جلسه با اشاره به ظرفیت بالای بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای پوشش نیازهای همه بخش‌های صنعتی استان فارس، گفت: حسب دستور مدیرعامل محترم بانک به‌دنبال تبدیل شدن کارت‌های بانک به کارت معیشت و پرسنلی در همه سازمان‌ها و شرکت‌ها هستیم.

قادری نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد: کارنامه شفاف و روشن عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران قابل دفاع و تقدیر است. توجه ویژه به فعالیت در حوزه مسئولیت اجتماعی در این بانک مشهود است.

این نماینده مجلس افزود: امیدواریم بتوانیم از همه ظرفیت موجود به‌ویژه کمیسیون اقتصادی مجلس برای افزایش توان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و افزایش فرهنگ قرض‌الحسنه استفاده کنیم و در این زمینه گام‌های مؤثری برداریم.