به گزارش اکونا پرس،

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام خطرناک یک توریست را در یک منطقه حافظت شده کروکودیل در چین به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می شود در حالی که این توریست به همراه تعدادی دیگر روی پل ایستاده تلاش می کند تا توجه کروکودیل را به سمت خود برای گرفتن عکس جلب کند.

این ویدئو نشان می دهد این مرد در حالی که پای خود را به داخل برکه آویزان می کند با پا چند ضربه به سر کرکودیل وارد می کند. خوشبختانه این حیوان که از آب خارج شده بود و روی یک تخته سنگ در زیر نور آفتاب دراز کشیده بود با وجود مزاحمت این توریست عکس العملی نشان نداد.

بنا به گزارش یکی از رسانه های چین، فردی که این فیلم را با تلفن همراه خود تهیه کرده بود ماموران حفاظت این پارک را در جریان این موضوع قرار داد. ماموران پارک این مرد را حین خروج متوقف کردند و در مورد عواقب تکرار این عمل به او هشدار دادند. این حادثه در منطقه حفاظت شده کروکودیل ها واقع در استان آن هوئی چین که بزرگترین مرکز حفاظت شده جهان برای نگهداری کرکودیل های به شمار می رود رخ داد. در این منطقه حفاظت شده حدود 13000 کروکودیل نگهداری و محافظت می شوند.

این نخستین بار نیست که ویدئویی از بدرفتاری توریست های چینی با حیوانات در پارک های این کشور منتشر می شود. پیشتر نیز ویدئویی که عده ای توریست چینی را در حال پرتاب سنگ به یک ببر در یکی از پارک های این کشور نشان می داد خبرساز شد. این ویدئو عده ای از گردشگران را در حالی که مرتبا سنگ از روی زمین بر می داشتند و به سمت این ببر پرتاب می کردند نشان می داد.