به گزارش اکونا پرس،

 نیمی از دوره نخست ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ می‌گذرد، اما همچنان راز حضور ایوانکا ترامپ در کاخ سفید فاش نشده است. ایوانکا درست مانند هیلاری کلینتون در زمان ریاست‌جمهوری شوهرش در بال غربی کاخ سفید دفتر دارد؛ مثل نانسی ریگان در قبال پدرش، به شدت به ترامپ وفادار است و از او دفاع می‌کند.

ایوانکا هرگز کار‌هایی را که ملانیا ترامپ کرد در قبال پدرش انجام نمی‌دهد؛ مثل دختران اوباما هرگز از جزئیات و مراسم‌های کاخ سفید خسته نمی‌شود. از نظر ایوانکا، دونالد ترامپ مرد ایده‌آل او است. شاید به همین دلیل است که خیلی‌ها او را بانوی اول کاخ سفید می‌دانند، نه ملانیا را؛ بنابراین تعدادی از زنان در آمریکا دوست دارند تا شبیه ایوانکا شوند بنابراین زیر تیغ جراحی پلاستیک می‌روند.

 

چرا زنان آمریکایی جراحی پلاستیک می‌کنند تا شبیه ایوانکا ترامپ شوند؟

چرا زنان آمریکایی جراحی پلاستیک می‌کنند تا شبیه ایوانکا ترامپ شوند؟

 

در روانشناسی کسانی را که بیش از حد جراحی پلاستیک انجام می‌دهند و به دنبال شبیه شدن به چهره‌های معروف هستند، بیماران روانی می‌خوانند. این بیماران از اختلال تنفسی بدنی رنج می‌برند که این اختلالات به افسردگی شدید، ضعف عضلانی و پیری زودرس ختم می‌شود. زنان مبتلا به این بیماری باید هرچه سریع‌تر ریشه‌یابی کنند و بیماری خود را درمان نمایند، اما اغلب سراغ جراحی‌های پلاستیک می‌روند.

البته در این میان زنانی هم هستند که تمایل دارند شبیه ملانیا ترامپ شوند. به تازگی زنی ۴۲ ساله به نام کلودیا سییرا اهل تگزاس در یک روز ۶ عمل جراحی انجام داد تا شبیه ملانیا شود. او می‌گوید که می‌خواهد این حس را پیدا کند که بانوی اول آمریکا است. کاربران بسیاری معتقدند که علیرغم تلاش‌های او، در حال حاضر زیاد شبیه به ملانیا ترامپ نشده است. بعضی از کاربران نیز عنوان کردند او بعد از تمام شدن دوره ریاست جمهوری ترامپ و کنار رفتن ملانیا می‌خواهد چه کاری انجام دهد؟ عده‌ای از کاربران نیز عنوان کردند که خود شخص ملانیا برای رسیدن به این چهره عمل‌ها و تزریق‌های زیادی انجام داده است.

 

چرا زنان آمریکایی جراحی پلاستیک می‌کنند تا شبیه ایوانکا ترامپ شوند؟

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان