به گزارش اکونا پرس،

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است برگزاری یک مراسم سنتی آیین هندو را در یکی از مناطق روستایی هندوستان به تصویر می‌کشد. در این مراسم که بصورت سالیانه در روستای باویترام ولالاپاتی برگزار می‌شود کاهن هندو با شلاق اقدام به زدن دختران و زنان می‌کنند. افراد محلی بر این باورند این عمل موجب دور شدن شیاطین از زنان شده و همچنین از بیمار شدن آنها جلوگیری می‌کند. 

در ویدئویی که از این مراسم عجیب منتشر شده است ده‌ها زن را که روی زمین زانو زده‌اند نشان می‌دهد. در حالی که افراد محلی در اطراف این زنان حلقه زده و مشغول تماشا هستند کاهنان که لباس‌های تشریفاتی بر تن دارند با شلاق بر دست‌ها و پشت آنها می‌زنند. بنا به اعتقادات مردم محلی این عمل زنان را از ارواح خبیث و شیاطین و همچنین بیماری‌ها مصون می‌دارد. بنا به این سنت قدیمی اگر زنی پس از زدن شلاق احساس درد نکند این بدین معنی است او قربانی نیروهای تاریک (شیاطین) شده است.

یکی از افراد محلی در این باره گفت: " اگر زنی پس از شلاق خوردن توسط کاهن احساس درد نکند این بدین معناست که او توسط ارواح خبیث تسخیر شده است. در غیر این صورت او احساس درد خواهد کرد. ارواح خبیث بعد از اصابت چند ضربه شلاق از بدن زن خارج خواهند شد."