کودک ۶ ماهه‌ای که عمدا توسط مادرش گرسنه نگه داشته شده بود و در جدال با مرگ بود به طرزی معجزه آسا نجات یافت. «یولیا» ۳۷ ساله، مادر این نوزاد دختر قصد داشت با غذا ندادن به فرزندش او را بکشد که موفق به این کار نشد.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی روسیه برادر بزرگتر «کاتیا» که در ماه آوریل به دنیا آمده بود گاهی به او غذا و آب می‌داد.

این کودک توسط یکی از دوستان مادر ۳۷ ساله اش نجات پیدا کرد. این زن که صدای خفیفی از گریه نوزاد را حین برگزاری مراسم جشن تولد پسر یولیا از اتاق دیگر شنیده بود با بررسی صدا به تولد این کودک پی برد. مادر این کودک تولد سومین فرزندش را از همه مخفی کرده بود و این نوزاد را در یک اتاق مجزا در آپارتمان محل زندگی اش نگه می‌داشت.

پس از آنکه پلیس محلی روسیه در جریان این اتفاق قرار گرفت بلافاصله اقدام به جستجوی آپارتمان این زن کرده و نوزاد را در یکی از اتاق‌ها پیدا کرد. این نوزاد اهل «کارپینسک» که دچار سوء تغذیه شدید شده بود بلافاصله با هلی کوپتر به بیمارستانی در فاصله ۲۷۰ مایلی محل حادثه منتقل و بستری شد. این کودک اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان بستری است.

پلیس همچنین مادر این نوزاد را بازداشت کرد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی روسیه هنوز علت دقیق این اقدام از سوی این مادر جوان مشخص نشده و او تحت آزمایشات روانپزشکی قرار گرفته است.

 

شکنجه‌های نوزاد