انتشار تصاویری که یک مرد چینی را در حال کتک زدن و کشتن همسرش در خیابان نشان می‌داد خشم بسیاری از کاربران این کشور در فضای مجازی را برانگیخت.

درگیری این زوج پس از تصادف آن‌ها با یک عابر پیاده در خیابان رقم خورد. این زوج در حالی که با اسکوتر برقی در حال عبور از خیابان بودند با این عابر تصادف کرده بودند. این اتفاق روز شنبه و در شهر «شئوژو» واقع در شمال این کشور رخ داد.

جر و بحث ساده زوج چینی ، به قتل در خیابان ختم شد!///

بنا به گزارش رسانه‌های محلی این مرد در حالی که همسرش سوار بر اسکوتر بود در تاریخ ۳۱ اکتبر با یک عابر تصادف کردند. پس از این تصادف درگیری لفظی میان آن‌ها رخ داد که منجر به درگیری فیزیکی و در نهایت مرگ همسر وی شد. در تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی چین منتشر شده است این مرد را در حالی که با یک چوب دستی بر سر همسر خوب می‌کوبد نشان می‌دهد. او همچنین در این تصاویر در حالی که یک سنگ در دست دارد و مرتبا آن را بر سر زنش می‌کوبد دیده می‌شود. این مرد پس از ارتکاب به قتل همسرش در خیابان توسط پلیس محلی بازداشت شد.

جر و بحث ساده زوج چینی ، به قتل در خیابان ختم شد!///

انتشار میلیونی این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی چین خشم کاربران این کشور را برانگیخت. یکی از کاربران در واکنش به شاهدان عینی که در نزدیکی محل قتل حضور داشتند در کامنتی نوشت: «این مرد که اسلحه در دست نداشت. فقط چوب و سنگ در دست داشت. چرا آن افرادی که در تصاویر دیده می‌شوند فقط تماشا کردند و برای نجات جان زن بیچاره از خود واکنشی نشان ندادند؟»

جر و بحث ساده زوج چینی ، به قتل در خیابان ختم شد!///

کاربر دیگر نوشت: «فقط تماشا کردند تا قتل رخ دهد؟ چه مردم خونسرد و خودخواهی؟!»

گفتنی است؛ پلیس چین از انجام تحقیقات در این باره خبر داده و اعلام کرده است تحقیقات از قاتل که در بازداشتگاه بسر می‌برد در حال انجام است.

جر و بحث ساده زوج چینی ، به قتل در خیابان ختم شد!///