یک مرد بی خانمان برزیلی پس از ده سال تحمل سختی و زندگی بدون سرپناه سرانجام خانواده‌اش را پیدا کرد. جوآو کوئلیو گویمارس ۴۵ ساله به مدت ۱۰ سال در گویانیا برزیل بی‌خانمان بوده است. او مدتی پیش وارد آرایشگاه شد و خواستار تراشیدن ریش خود شد. کارکنان آرایشگاه موهای او را کوتاه کرد و لباس های جدید به او پوشاندند. صاحب این آرایشگاه عکس‌های قبل و بعد از اصلاح این مرد را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت. مادر و خواهر گویمارس که فکر می‌کردند بیش از ده سال است که او مرده است، عکس‌ها را دیدند و متوجه شدند که او زنده است و گمشده خود را پیدا کردند.

 

پیدا شدن خانواده یک مرد بی‌خانمان بعد از 10 سال

صاحب آرایشگاه مردانه گفت: او آمد و ما از او پرسیدیم آیا گرسنه است و غذا می‌خواهد؟ وی گفت: نه من گرسنه نیستم. او از ما پرسید که آیا تیغ داریم که بتواند ریش خود را کوتاه کند. این زمانی بود که ما ایده‌ای به ذهنمان رسید و همه در آرایشگاه تصمیم گرفتند به کمک کنند و یک روز زیبا را برای او بسازند. همچنین ما تصمیم گرفتیم چند لباس جدید به او بدهیم که علاوه بر اصلاح یک لباس مناسب نیز بپوشد.

پیدا شدن خانواده یک مرد بی‌خانمان بعد از 10 سال

کارمندان آرایشگاه او را تمیز کردند، موهای او را کوتاه کردند، حالت دادند و همچنین ریش و سبیل او را کوتاه کردند. تمام تیم داوطلب شدند و همکاری کردند که منجر به یک نتیجه غافلگیرکننده شد. اعضای حاضر در آرایشگاه گفتند: «او فردی بسیار خجالتی است، اما ما متوجه رضایت او شدیم و او از ما بسیار تشکر کرد.» پس از اشتراک تصاویر او در شبکه‌های اجتماعی، خواهر گویمارس با آن‌ها تماس گرفت و توانست بعد از ۱۰ سال برادر خود را پیدا کند.

پیدا شدن خانواده یک مرد بی‌خانمان بعد از 10 سال

پیدا شدن خانواده یک مرد بی‌خانمان بعد از 10 سال