به گزارش اکونا پرس،

به نقل از مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،"سید صولت مرتضوی" در مراسم تجلیل از کارگران خانواده بزرگ شهرداری که با حضور " علی زاکانی" شهردار تهران برگزار شد، یاد و خاطره ۱۴ هزار شهید جامعه کارگری را گرامیداشت.
وی تاکید کرد: جایگاه،  برکت و وقار دستان کارگران  متفاوت از سایرین است تا جایی که پیامبر اعظم بر دستان کارگران بوسه زدند.  
 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: کارگرانی که در راه تامین معاش خانواده تلاش می کنند همانند کسانی هستند که در راه خدا جهاد می کنند .
مرتضوی ضمن تمجید از تلاش های خستگی ناپذیر مجموعه مدیریت شهری گفت: اداره کلانشهری همانند تهران با جمعیتی ۱۰ میلیونی بسیار دشوار است که خدمات کارگران مجموعه شهرداری را نباید نادیده گرفت .
مرتضوی همچنین با اشاره شعار سال مبنی بر " جهش تولید با مشارکت مردم" تصریح کرد: مسوولان و همه آحاد مردم و جامعه شریف کارگری باید عنایت ویژه ای به جهش تولید با مشارکت مردم داشته باشند.
در این مراسم " علی زاکانی" شهردار تهران ضمن تبریک هفته کارگر ، تلاش کارگران خدوم به ویژه در شهرداری را ارج نهاد.
وی افزود: کارگران اساس استقلال کشور هستند .
زاکانی تاکید کرد: پیوستگی عمیقی بین دولت انقلابی و مجموعه شهرداری برقرار است .
شهردار تهران خاطرنشان کرد: کارهای بزرگی که در شهرداری تهران رقم خورده به پشتوانه دولت انقلابی است.
در این مراسم از کارگران برتر مجموعه شهرداری تجلیل شد .
همچنین با درخواست " ابراهیم شهرکی" کارگر تلاشگر خدمات شهرداری از زاکانی شهردار تهران مبنی بر تبدیل وضعیت استخدام وی موافقت شد .
شهرکی پس از وعده صادق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و انتقام سخت از اسرائیل غاصب، هنگام کار و در نیمه شب واکنش جالب و متفاوتی داشت، که مورد توجه رسانه های گروهی قرار گرفت  و درخواست وی مورد موافقت شهردار تهران قرار گرفت.