مانی گرام با بیش از 200 شعبه فعال و 347000 نماینده در سراسر جهان کار خود را به صورت حواله ارزی ادامه می دهد. اگر شما هم قصد دارید تا در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین کارمزد تمامی حواله های مانی گرام خود را به سراسر دنیا بفرستید، بهتر است خواندن ادامه این مطلب را از دست ندهید!

اگر قصد خرید و یا افتتاح حساب MoneyGram را دارید می توانید هم اکنون بر روی گزینه "مانی گرام" کلیک کنید تا به راحتی حساب مانی گرام خود را باز کنید.

روش انتقال حواله مانی گرام در کمترین زمان...!

شخص فرستنده با داشتن وجه پرداختی مدرک شناسایی به یکی از نمایندگی های این شرکت رفته و فرمی را که در آن نام و نام خانوادگی خود، نام گیرنده، نام خانوادگی گیرنده، و نام شهر فرد گیرنده در آن گنجانده شده را فرستنده داده می شود.

فرستنده این کد را تنها و تنها در اختیار فرد گیرنده در آن گنجانده شدده را پر کرده و سپس آن فرم به همراه پول به کارگذار می دهد و گیرنده با داشتن مدارک شناسایی که دارای عکس باشد به شعبه شرکت در شهر خود رفته و پس از دادن کد، پول را دریافت می کند. این جابه جایی، همواره چند ساعت به درازا می کشد.

سقف انتقال پول در مانی گرام چقدر است؟

در مانی گرام تا سقف 10.000 هزار دلار آمریکا در هر فقره حواله ارسال کنید. در نظر داشته باشید که حتما مواردی از جمله کد فرستنده که به گیرنده انتقال دهد و نباید این کد را به کسی غیراز گیرنده انتقال داد.

تفاوت وسترن یونیون و مانی گرام

Western Union و MoneyGram دو شرکت بزرگ و قدرتمند در ارسال حواله ارزی هستند و عملکرد این دو سیستم تقریبا یکی می باشد و مهمترین تفاوت آن ها داشتن شعبه بیشتر وسترن یونیون به نسبت به مانی گرام می باشد ولی کارایی هردو یکی می باشد و شما می توانید از مانی گرام برای تعامل با دنیا استفاده کنید.

تفاوت حواله بانکی و حواله مانی گرام چیست؟

حواله بانکی یک نوع عملیات انتقال پول در شبکه بانکی می باشد و به حساب مشخصی پول حواله و واریز می شود اما مانی گرام حواله نقدی بوده و به نام شخص گیرنده پول را ارسال می کند.

دیگر نیازی نیست حساب بانکی داشته باشید و مهم ترین مزیت مانی گرام سرعت ارسال پول و دریافت آن می باشد که می توان در کمتر از دوساعت به هرجای جهان پول را حواله کرد اما در شبکه بانکی این گونه حواله ها به زمان به شدت بیشتری نیاز است.

سوالات متداول ارسال حواله مانی گرام در کمترین زمان

با چه ارزهایی MoneyGram انتقال تراکنش انجام می دهید؟

ارسال حواله مانی گرام از طریق دلار آمریکا و یورو امکان پدیر می باشد و تا سقف استاندارد مانی گرام می توان پول حواله کرد.

چه کشورهایی با مانی گرام طرف قرار داد هستند؟

کلیه کشورهایی که شعبات مانی گرام در آنجا فعال می باشند و یا در کشور هایی تحریمی نیست امکان ارسال پول وجود دارد.

پس از انجام حواله چه مشخصاتی به مشتری داده می شود؟

اصل رسید حواله که دارای کد MTCN می باشد برای مشتری ارسال می شود و گیرنده پول می تواند با کد MTCN پول را دریافت کند.

آیا امکان اصلاح و ویراش نام و نام خانوادگی پس از ارسال حواله وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد که نام و نام خانوادگی ویرایش و می بایست درخواست دهید.

ارزی پی؛ بهترین صرافی آنلاین مانی گرام در کشور!

یکی از بزرگ ترین سایت های خرید ارز و دلار بین المللی می باشد؛ که در زمینه خرید و فروش پرفکت مانی، شارژ پی پل، وسترن یونیون، ارسال حواله ارزی مانی گرام و ... سایت https://arzipay.com، خدماتی منحصر به فرد را در اختیار کاربران قرار می دهد. شما می توانید برای تهیه حواله ارزی مانی گرام و یا وسترن یونیون با کمترین زمان و ارزان به سایت خدمات ارزی، ارزی پی مراجعه کنید. خرید حواله ارزی مانی گرام بهترین پیشنهاد برای کسانی است که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن تراکنش مالی خود را از کشوری به کشور دیگر انجام دهند.

تیم ارزی پی متشکل از قوی ترین تیم پشتیبانی می باشد که به شما کمک می کند که تمامی خواسته هایتان به جز حواله ارزی مانی پرام مواردی چون:

  • وسترن یونیون
  • پی پال
  • مسترکارت
  • نقد کردن درآمد ارزی
  • شارژ حساب های بین المللی
  • وب مانی و پرفکت مانی را هم ساپورت می کند.

شما می توانید با امنیتی بالا سرمایه خود را در حساب های بین المللی خود وارد نموده و به آسانی با دنیا تعامل برقرار کرده و تحریم ها را دور بزنید.