اگر این تصور را داشته باشیم که پس از عادی شدن شرایط دوباره شاهد رونق گرفتن کسب و کارهای سنتی خواهیم بود کاملا در اشتباهیم! چرا که در این ایام به شکل محسوسی سبک زندگی مردم تغییر کرده و به سمت استفاده از خدمات کسب و کارهای اینترنی سوق پیدا کرده اند. اگر به شکل دقیقی به موضوع نگاه کنیم کرونا فقط باعث شتاب گرفتن این موضوع شده و در صورت عدم وجود آن نیز شاهد نفوذ کسب و کارهای اینترنتی در زندگی مردم خواهیم بود. پس وقت آن است که هر چه سریعتر به فکر فعالیت در بستر اینترنت باشیم تا از این بازار مستعد عقب نمانیم. هنوز هم فرصت وجود دارد پس با انگیزه کامل با ما همراه باشید.

بهترین روش برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

روشها و بسترهای مختلفی برای فعالیت کسب و کارهای اینترنتی وجود دارد. شبکه های اجتماعی، وب سایت، اپلیکیشن های موبایل و ... که همگی جایگاه خاص خود را دارند اما بهتر است در همه این موارد فعالیت داشته و فعالیت اصلی خود را بر روی وبسایت که اصلی ترین و بهترین زیرساخت کسب و کار است داشته باشیم. با وجود وبسایت، کسب و کار شکل رسمی به خود می گیرد و می توان برند مورد نظر را به شکل بسیار مناسبی توسعه داد. اما اگر صرفا بر روی بسترهایی مانند شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام فعالیت کنیم صاحب باز هم تضمینی برای ابقای کسب و کار وجود ندارد. همانطور که در سالهای اخیر دیده ایم این بسترها ثبات لازم را نداشته و به شکل های مختلفی از بین می رود. برای مثال هیچ تضمینی برای اینکه اینستاگرام به واسطه عوامل زیرساختی از دسترس خارج شود و در چنین شرایطی آسیب بسیار بزرگی به کسب و کار وارد می شود.

نحوه راه اندازی سایت

برای راه اندازی اولیه سایت به چند عامل مهم نیاز داریم. دامنه، هاست و محتوا (شامل سایت ساز و قالب آن) جزو موارد اصلی برای راه اندازی سایت هستند. دامنه به عنوان آدرس سایت، هاست به عنوان فضای مورد نیاز بارگزاری محتوا و سایت ساز نیز نرم افزار تحت وب برای مدیریت محتوای سایت مطرح هستند. بدون وجود این سه عامل نمی توان سایت کاملی داشت. در واقع بدون دامنه نمی توان به سایت مورد نظر وارد شد چون هیچ آدرسی وجود ندارد، بدون هاست نیز امکان مشاهده محتوا وجود نداشته و بدون سایت ساز نیز محتوایی برای نمایش وجود ندارد. برای راه اندازی سایت می بایست اقدام به ثبت دامنه و خرید هاست کرده و پس از آن سایت ساز مورد نظرمان را بر روی آن راه اندازی نماییم. حال ممکن است این تصور وجود داشته باشد که راه اندازی سایت به این سادگی ها نیست و جزئیات فنی خاص خود را دارد و در این مورد حق با شماست! اما ما می خواهیم راهکاری خاص و ویژه را به شما معرفی کنیم که بتوانید به ساده ترین شکل ممکن و تنها با ثبت یک سفارش ساده صاحب یک وبسایت آماده به کار شوید!

راه اندازی سایت به ساده ترین شکل ممکن

Untitled1

 

مجموعه میزبان فا با بیش از یک دهه تجربه موفق و طلایی در زمینه هاستینگ (میزبانی وب و ثبت دامنه) اقدام به ارائه طرحی ویژه کرده است که در آن شما می توانید با ثبت یک سفارش ساده، یک سایت آماده را تحویل بگیرید. روال کار به این شکل است که پس از ثبت سفارش، عوامل فنی میزبان فا اقدام به راه اندازی سایت شما نموده و پس از انجام به شما تحویل می دهند. برای ثبت سفارش کافیست بر روی لینک زیر کلیک کرده و اقدام به ثبت سفارش نمایید:

هاست ایران به همراه دامنه و قالب رایگان

لازم به ذکر است در صورت نیاز به راهنمایی می توانید با همکاران ما که بصورت 24 ساعته و بودن تعطیلی در خدمت شما هستند در ارتباط باشید. همچنین اگر به سرویس های دیگری نیاز داشتید می توانید از طریق لینک زیر به تنوع بالایی از سرویس های دیگر دسترسی داشته باشید:

سرویس های میزبانی وب لینوکس میزبان فا