سوسک یکی از حشراتی است که به عنوان یک جاندار موذی شناخته می شود. این حشرات سازگاری بالایی دارند و از استوا تا قطب‌ها یافت می‌شوند. سوسک ها برای ما جانداران چندش آوری هستند و اغلب مردم ترس مواجه با سوسک را دارند. زندگی شهری و زیاد شدن زباله ها و همچنین چاه ها و فاضلاب ها باعث شده که سوسک ها به زندگی انسان های شهری وارد شوند.

سوسک ها می توانند بیماریهای زیادی را از طریق چاه ها و فاضلاب ها و ... را به ما انتقال دهند و محیط زندگی ما را به بیماری های متنوع آلوده کنند. این جانداران ریز در سایزهای کوچک و بزرگ وجود دارند و تخم گذاری آنها از معضلاتی است که خانه های زیادی را درگیر کرده است.

اهمیت سمپاشی سوسک

همانطور که ذکر شد ، سوسک ها عامل بیماری هستند. افتادن اجساد این حشرات موذی در غذای شما می تواند به طور کلی باعث فساد غذای شما شود.

سوسک ها معمولا در نقاط تاریک مثل دستشویی ، حمام ، تخت‌خواب ، پشت یخچال ، اجاق خوراک ‌پزی و ظروف آشپزخانه تخم گذاری می کنند و همین امر سبب تولید مثل زیاد این حشرات می شود. سوسک ها معمولا شب کار هستند و به ندرت در طول روز آنها را مشاهده می کنید.

سوسک ها معمولا عاشق مکان های آلوده اند و هر جای آلوده ای را که پیدا کنند تخم گذاری می کنند. وجود سوسک ها در مکان های مختلف از جمله منازل ، هتل ها و اداره ها جلوه آلودگی و ناپاکی دارد چرا که این حشرات از مدفوع انسان و حیوان تغذیه می کند و به عنوان کثیف ترین حشره شناخته می شود.

این جانداران چندش آور با خود بیماریهایی هم چون  ژیاردیا، اشرشیا‌کولی، استافیلوکوک، سالمونلا، تریکوموناس و... را وارد منزل شما می کنند.

حتما شما هم سوسک را به عنوان منبع ناپاکی در منزل می شناسید و همیشه قصد در نابودی آنها را دارید. در اینجاست که سمپاشی سوسک ریز کابینتی  و سوسک درشت اهمیت ویژه ای پیدا می کند.

Untitled1

سمپاشی سوسک با استفاده از سموم مختلف

اگر سوسک ها در منزل شما تخم گذاری کرده باشند، هر چقدر که منزل خود را تمیز کنید باز هم تغییری مشاهده نمی کنید. شما باید منبع سوسک ها را نابود کنید. معمولا برای از بین بردن سوسک ها و جانداران موذی که در محلی تخم گذاری کرده اند، از سموم مختلف استفاده می شود. معمولا سم هایی که در بازار وجود دارند حاوی ۰/۰۵ فیپرونیل و ۲ درصد هیدرامتیلنون است. سوسک ها سم را می‌خورند و یا با بردن آن به لانه خود سبب مسمومیت بقیه‌ سوسک ها نیز می‌شوند.

شما می توانید از سموم مختلفی برای سمپاشی سوسک آشپزخانه استفاده کنید. دقت داشته باشید که سمی را که تهیه می کنید باید کمترین آسیب را به انسان برساند و همچنین به لوازم منزل خسارت وارد نکند. وجود سم های مختلف در بازار سبب سردرگمی افراد برای خرید سم مناسب می شود. اگر ماده کشنده نادرستی را انتخاب کنید، به لوازم منزل و خود آسیب می رسانید و همین امر سبب تحمیل شدن هزینه های مالی زیادی به شما می شود.

به شما پیشنهاد می کنیم که از شرکتهای سمپاشی سوسک کمک بگیرید. چرا که این شرکت ها سعی می کنند از بهترین مواد برا سمپاشی سوسک استفاده کنند تا بتوانند رضایت مشتری را جلب کنند.

شرکت های زیادی خدمات سمپاشی حشرات را ارائه می دهند. با تحقیق درباره هر شرکت ، بهترین و مطمئن ترین آنها را انتخاب کنید.

Untitled2

هزینه سمپاشی

قیمت سمپاشی سوسک یه عوامل زیادی بستگی دارد. شرکت های مختلف تعرفه های مختلفی را برای خدمات خود در نظر گرفته اند. اگر قصد داشته باشید که همزمان با سمپاشی سوسک، سمپاشی موش یا سمپاشی مارمولک و... را نیز انجام دهید، تعرفه پرداختی افزایش پیدا می کند. البته هر شرکتی پاسخگوی تمام نیازهای سمپاشی شما نیست. پس در زمان انتخاب شرکت مناسب نیازهای خود را در نظر بگیرید.

کیان پاک تهران

حال که تا اینجای مقاله ما را همراهی کرده اید، قصد داریم یکی از شرکت های سمپاشی معتبر را به شما پیشنهاد کنیم. علت پیشنهاد شرکت کیان پاک تهران به شما، دلیل های قانع کننده زیادی دارد. از جمله:

  1. شرکت کیان پاک تهران تعرفه های ثابتی دارد و برای مشتریان خود تخفیف های ویژه ای در نظر می گیرد.
  2. این شرکت تنها افراد متخصص در این حوزه را استخدام می کند و سمپاشان از فیلتر های زیادی قبل از استخدام عبور می کنند.
  3. یا کمک کیان پاک تهران می توانید همزمان سمپاشی سوسک، مارمولک، موش، ساس و دیگر جانداران موذی را نیز انجام دهید.
  4. کیان پاک تهران از بهترین سموم برای سمپاشی سوسک استفاده می کند. سعی می کند سمومی را برگزیند که کمترین آسیب برای انسان ها از طریق تنفس بخارات حاصل از سم و ... داشته باشد و همچنین به لوازم منزل آسیبی نرساند.
  5. شما می توانید در زمان سمپاشی در محل حضور نداشته باشید. شرکت کیان پاک ضامن  امنیت تمامی وسائل منزل شماست.
  6. می توانید در صورت رضایت نداشتن از سم پاش شرکت ما در همان لحظه با پشتیبانان کیان پاک تماس گرفته و درخواست تعویض سمپاش را بدهید.
  7. کیان پاک تهران به تمامی نقاط منزل شما از جمله چاه ها، توالت ها، حمام ها و ... را سمپاشی می کند. سمپاشی سوسک کابینت یکی از سخت ترین قسمت های سمپاشی است که کیان پاک به خوبی از پس آن بر می آید.