به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط‌عمومی شهرداری منطقه ۸؛ با اعلام معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه آثار برگزیده نقاشی پنجمین آموزواره حرکت با موضوع ایمنی عبور و مرور از نگاه کودکان و نوجوانان برای دستیابی به ارتقای فرهنگ ترافیک، در قسمت دیواره‌های تبلیغاتی ۶۵ ایستگاه اتوبوس سطح منطقه نصب گردید.

این اقدام در راستای جلب نظر و فرهنگسازی گروه‌های سنی کودک و نوجوان در خصوص مفاهیمی چون رفتارهای ترافیکی گروه‌های عابر پیاده، راننده، موتورسیکلت‌سوار و دوچرخه‌سوار و تشویق سایر افراد برای مشارکت در این رویداد فرهنگی آموزشی صورت گرفته و سایر آثار برگزیده در قالب‌های دیگر نیز بازدید عمومی خواهد داشت.

مائده کریمی، ارتیمیس اصغری و مهدیار محمدخانی کودکان ساکن منطقه هستند که آثار نقاشی آنان در پنجمین رویداد آموزواره حرکت توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران برگزیده اعلام شد.

بر اساس این گزارش ششمین آموزواره حرکت نیز با موضوع رفتارهای ترافیکی خانواده ما در قالب‌ نقاشی، خاطره، عکس، فیلم کوتاه، داستان کوتاه، تئاتر، خطاطی و کاریکاتور در حال برگزاری می‌باشد که شهروندان می توانند آثار خود را در پیام‌رسان‌های بله و واتساپ به شماره ۰۹۱۲۳۱۴۰۵۴۴ یا به آدرس اینستاگرامی trafficpark_8 تا پایان بهمن ماه سال جاری ارسال نمایند.