به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، مراسم استقبال و اهتزاز پرچم مزین به نام متبرک علی بن موسی الرضا (ع) با حضور مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران، عباس شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، محمد شیری شهردار منطقه، معاونان و مدیران شهری منطقه، خادمین رضوی، خانواده های معظم شهدا و شهروندان باب الرضای تهران همزمان با آغاز دهه کرامت در یادمان شهدای ۱۵ خرداد برگزار شد.

محمد شیری شهردار منطقه ۱۵، ضمن تبریک فرارسیدن دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز ملی دختر گفت: به همین مناسبت ۵ ابر پرچم و ۳ نما پرچم مزین به نام مبارک علی بن موسی الرضا (ع) در ۸ نقطه منطقه برافراشته شد.

او با اشاره به ابعاد ۹ در ۱۶ ابر پرچم ها گفت: این پرچم‌ها در میدان بسیج جنب مجسمه اسب سوار بسیجی، بزرگراه آزادگان پل شهید بروجردی، بزرگراه امام علی(ع) تقاطع خیابان شهید رضایی، بزرگراه بسیج ورودی ۲۰ متری افسریه و بزرگراه امام رضا(ع) یادمان شهدای ۱۵ خرداد همزمان با دهه مبارک کرامت به اهتزاز درآمد.

شیری به نصب  نما پرچم ۲۵۰ مترمربعی در ساختمان مقابل شهرداری منطقه اشاره کرد و افزود: ۲ نما پرچم نیز با نام مبارک سلطان طوس در ساختمان منطقه و فرهنگسرای خاوران برافراشته می شود.

او در ادامه به آذین بندی معابر و میادین منطقه همزمان با آغاز دهه کرامت اشاره کرد و گفت: با هدف گرامیداشت این دهه ۳ هزار متر طول ریسه نوری، ۷ هزار متر طول ریسه پارچه ایی و ۲۰ بنر پرتابلی در معابر و محلات نصب شد.

شهردار منطقه در پایان همچنین اضافه کرد: به همین مناسبت ۳۷۵ پرچم یک در چهار با نام مبارک امام رضا(ع) بر روی پل های سواره رو منطقه، نصب شده است.