به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد شیری شهردار منطقه با اشاره به فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در حوزه جذب سرمایه‌گذار در منطقه ۱۵ از ایجاد یک برنامه جامع به منظور ارتقاء وضعیت سرمایه‌گذاری در این منطقه خبر داد و گفت: با تلاش و پیگیری‌های انجام شده  بستر مناسبی برای سرمایه گذاری در منطقه فراهم شده است.

شیری گفت: بر این اساس شهرداری منطقه ۱۵ طبق ارزیابی سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران در جذب سرمایه گذاری با معرفی ۱۹ فرصت سرمایه گذاری طی ۳ ماه نخست سال  در میان مناطق ۲۲ گانه رتبه نخست را کسب کرد .

وی افزود: فراخوان جذب سرمایه گذار برخی از این فرصت های سرمایه گذاری  برگزار و پس از بررسی متقاضیان، سرمایه گذار نهایی منتخب و قرارداد لازم نیز منعقد شد.

شهردار گفت: مجتمع مسکونی و تجاری نیکان و مرکز تجاری قلم از فرصت های سرمایه گذاری به قراداد رسیده منطقه ۱۵ است که جذب سرمایه در آن انجام شد.

شیری در ادامه با تاکید بر اینکه امنیت سرمایه گذاری یکی از مهم ترین عوامل در جذب سرمایه گذاری است گفت: ما تمام تلاش خود را برای رفع  موانع سرمایه‌گذاری و تسهیل مسیر سرمایه‌گذاری در منطقه به کار بستیم تا شاهد توسعه محلات و ارتقای کیفیت زندگی شهروندان باشیم.

وی در پایان اضافه کرد: با همت ویژه و هم‌افزایی مضاعف و با همکاری سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران توانستیم روند روبه جلو برای ارتقاء وضعیت سرمایه‌گذاری را در این منطقه رقم بزنیم.