به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی برج میلاد، پیروز حناچی به همراه جمعی از مدیران  و معاونان مجموعه برج میلاد، به تماشای کنسرت وداع حسام الدین سراج نشست و پس از پایان این کنسرت با هنرمندان این کنسرت از جمله وحید جلیلوند و حسام الدین سراج و محمد میرزمانی رهبر ارکستر به گفتگو نشست.
سوگواره موسیقایی عاشورا «وداع» به خوانندگی حسام الدین سراج و همراهی وحید جلیلوند به مدت سه شب به صورت رایگان در برج میلاد برگزار می شود.
حسام الدین سراج با همراهی و دکلمه خوانی وحید جلیلوند، قطعات راز، سرخیل مستنان، منظور ساقی، غریب آشنا، یک دل و یک یار، سرحق، شوخ شیرین، راه عشق، همسفر، وداع و گریه خون را برای مخاطبان خود اجرا کردند.
در حقیقت این سوگواره روایتی داستانی از حماسه عاشورا و رشادت های حضرت سیدالشهدا (ع) و یاران باوفای ایشان با اشعاری از عمان سامانی است که حسام الدین سراج خواننده موسیقی سنتی کشورمان آن را اجرا کردند.
کنسرت «وداع» به همت معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تهران، به خوانندگی حسام الدین سراج و رهبری ارکستر توسط سید محمد میرزمانی در قالب برنامه سوگواره عاشورایی ۵ تا ۷ مهرماه و بصورت رایگان برای علاقه مندان به این سبک از موسیقی در مرکز همایش های برج میلاد در حال برگزاری است.