به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار ، "معصومه سادات عمارتی" با اعلام این خبر افزود : با توجه به تاکیدات شهردار تهران در امر توسعه صنعت گردشگری در کلان شهر تهران و به مناسبت روز بزرگداشت صنعت گردشگری در جهان مصادف با 27 سپتامبر  برنامه های مختلفی در منطقه چهار برگزار می شود.

وی از برگزاری اولین پاراتورگردشگری شهرداری تهران به میزبانی ستاد گردشگری این منطقه  و با حضور معلولین شهر تهران خبر داد و افزود: جامعه معلولین به لحاظ شرایط خاصی که دارند در همه حال امکان دسترسی به اماکن گردشگری را ندارند درهمین راستا  و با مهیا کردن شرایط آسایش این عزیزان، اولین پاراتور گردشگری معلولان در منطقه چهار برپا می شود.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تصریح کرد: در این پاراتور شرایطی فراهم شده است تا معلولان پس از بازدید از اماکن تاریخی ارباب هرمز و عمارت عین الدوله با حضور در جشنواره بادبادکهای باغ پرندگان ، یک روز به یاد ماندنی رابه خاطر بسپارند.

عمارتی در ادامه به مراسم تقدیر از دبیران گردشگری محلات منطقه چهار اشاره کرد  و گفت: به مناسبت روز جهانی گردشگری از دبیران گردشگری محلات 20 گانه منطقه در  عمارت عین الدوله تقدیر و بر اجرای کیفی برنامه ها و تورهای گردشگری محلات تاکید شد.

وی در پایان از برپایی تورهای گردشی متنوع و با کیفیت با هدف گنجاندن امور تفریحی سالم در سبد خانوار شهروندان درمنطقه چهار خبر داد.