به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، علی اکبر کریمی پور معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اشاره به اینکه محله مسگرآباد از سال 94 به محله های منطقه اضافه شده است، افزود: عملیات ساخت این  بوستان  از سال 97 براساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران و  دستورالعمل شهرداری تهران در دستور کار قرار گرفت.

به گفته وی، بوستان شهدای محله مسگر آباد در زمینی به مساحت هزار و 500 متر مربع جنب بیمارستان بیماریهای خاص احداث شده است و عملیات محوطه سازی، جدول کشی، نصب 2 پایه چراغ 9 متری و مناسب سازی به منظور دسترسی توان یابان به اتمام رسیده است و درآن  7 نیمکت و 5 سطل زباله نصب می شود.

کریمی پور با اشاره به اینکه منطقه 15 با  برخورداری از 121 بوستان و داشتن سرانه فضای سبز 19/37 متر مربعی به ازای هر نفر از مناطق سرآمد شهر تهران است، افزود: با احداث این بوستان تمامی محله های این منطقه صاحب بوستان می شود.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه گفت: محرومیت زدایی یکی از راهبردهای اصلی مدیریت شهری در توزیع عادلانه خدمات با رویکرد محله محوری است و بوستان شهدای محله مسگرآباد با هدف جبران عقب ماندگی این محله تا پایان ماه  به بهره برداری خواهد رسید.