به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت شهروند، پایگاه مقاومت بسیج شرکت شهروند همزمان با ۴۰ سالگی بسیج که امسال با شعار «بسیج ۴۰ سال خدمت؛ جهاد و شهادت» نامگذاری شده است از ۳۰ آبان لغایت ۶ آذر برنامه های مختلفی را برای گرامیداشت این ایام اجرا خواهد کرد.

امسال ایام هفته بسیج به این شرح نامگذاری شده است: «بسیج؛ مقاومت، ایثار و شهادت»، «بسیج؛ اخلاق و معنویت»، «بسیج؛ علم و فناوری»، «بسیج؛ سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی»، «بسیج؛ فرهنگ و بصیرت»، «بسیج؛ دفاع و امنیت» و «بسیج؛ اقتصاد مقاومتی و جهاد خدمت رسانی».

در این ویژه برنامه ها که از روز پنجشنبه آغاز شده، مشارکت بسیجیان شرکت شهروند در تجمع سازمان بسیج شهرداری تهران، دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان با حضورمسعود سریع القلم مدیرعامل شرکت شهروند و غبارروبی مزار مطهر شهدا بخشی از مهم ترین برنامه هایی است که انجام خواهد شد.

گفتنی است با همت پایگاه بسیج شرکت شهروند علاوه برفضاسازی محیطی و نصب بنر تبریک این هفته در فروشگاه های شهروند و استقرار ایستگاه صلواتی توزیع شیرینی و شکلات، دردیدار اعضاء شورای بسیج شرکت شهروند با مدیرعامل این شرکت، از برادران و خواهران نمونه بسیجی نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.