به گزارش اکونا پرس،

63f1c04b-4eb6-4b01-b61f-718cf5e9985f

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، حمیدرضا رنجبر با اعلام این مطلب افزود: این طرح به منظور تسهیل در تردد شهروندان در خیابان شهید لسانی بحری حد فاصل خیابان شهید مدنی و خیابان سلمان فارسی واقع در ضلع شمالی مجتمع تجاری تیراژه که در سالهای گذشته به صورت بن بست درآمده بود اجرا و این معبر  جهت بهره برداری در اختیار شهروندان قرار گرفت .

به گفته وی جهت کوچه مذکور از شرق به غرب ( از خیابان شهید مدنی به سمت خیابان سلمان فارسی ) تعیین شده است.

معاون شهردار منطقه 7 در ادامه به سایر اقدامات اخیر معاونت حمل و نقل و ترافیک اشاره کرد و از مناسب سازی ایستگاه های اتوبوس تندرو در سامانه های 1، 5 و 9 واقع در محدوده این منطقه خبرداد و گفت: تسهیل در تردد روشندلان به منظور بهره مندی هر چه بیشتر این قشر جامعه از امکانات حمل و نقل عمومی از اهداف اصلی این طرح بوده است .

وی تصریح کرد: در این طرح ایستگاه های امام حسین (ع) ، پل چوبی ، شهید منتظری در سامانه یک ، ایستگاه مصلی در سامانه پنج  و  ایستگاه های شهید مدنی و شهید اکبر نژاد در سامانه نه  به طور کامل مناسب سازی شد.

رنجبر با اشاره به نصب یک دستگاه سرپناه ایستگاه اتوبوس در خیابان شریعتی و در مجاورت بیمارستان خانواده، خاطرنشان کرد: در راستای ترغیب شهروندان به استفاده از مّد حمل و نقلی اتوبوس و همچنین تکمیل زیر ساخت های حمل و نقلی منطقه ، همزمان با آغاز فصل بارش های پاییزی این معاونت اقدام به نصب سرپناه در ایستگاه مذکور واقع در مسیر شمال به جنوب خیابان شریعتی محدوده بیمارستان خانواده کرد.

وی در پایان تاکید کرد : با هدف استفاده بهینه از زمان رانندگان در انتظار مسافر در پایانه تاکسیرانی سید خندان و لزوم توجه به سلامت جسمی این قشر زحمتکش جامعه و ارتقای فرهنگ ورزش های همگانی در جامعه ، عملیات نصب ست های ورزشی با همکاری معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه در ضلع شرقی پایانه تاکسی سید خندان انجام شد و هم اکنون در حال بهره برداری است.