به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران ؛ "محمد محمددوست" با بیان اینکه خدمت رسانی به شهروندان از وظایف اصلی مدیریت شهری است افزود: خوشبختانه فرصت های خوبی در َشهرداری تهران وجود دارد تا شهروندان بتوانند از راه های مختلف با مدیریت شهری ارتباط برقرار و مشکلات محلات خود را مطرح کنند.

شهردار منطقه چهار با اشاره به این موضوع که پیگیری و پاسخگویی درخواست شهروندان باید در اولویت کاری مدیران ارشد قرار بگیرد گفت: در صورت مشاهده شهروندان در خصوص به نتیجه رسیدن پیگیری هایشان از طریق  این دو سامانه به صورت قطع باز هم برای رفع مشکلات و معضلات موجود در سطح شهر با این سامانه تماس برقرار خواهند کرد.

نشست هم اندیشی بررسی وضعیت عملکرد سامانه های مدیرت شهری 137 و نظارت همگانی 1888 با هدف ارایه گزارش عملکردی 6 ماهه واحدهای اجرایی منطقه چهار ، روند بهبود وضعیت این دو سامانه ، اصلاح نواقص فرآیندی برای ارتقاء رتبه عملکردی منطقه چهار و ... برگزار شد.

گفتنی است این نشست با بررسی آسیب شناسی واحدهای اجرایی و راه کارهای بهبود عملکرد این دو سامانه  با بیان دیدگاه های مدیران ارشد شهرداری تهران ، منطقه چهار و شهرداران نواحی ادامه پیدا کرد.

 لازم به ذکر است در این نشست شهردار منطقه چهار  و "نصریان" رئیس سامانه مدیریت شهری 137 سازمان بازرسی و "موسوی معاف" سرپرست سامانه نظارت همگانی 1888  سازمان بازرسی شهرداری تهران، معاونان، مدیران و شهرداران نواحی منطقه چهار حضور داشتند.