به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "محمد محمددوست" با اشاره به اقدامات ویژه پیشگیری از یخ زدگی خیابان ها گفت: با بارش برف از صبح امروز، نیروهای ستاد برف روبی شهرداری در نواحی نه گانه آماده باش کامل بوده و معابر قبل و حین بارندگی به صورت مداوم بازبینی شده و تلاش می شود که از هرگونه لغزندگی و یخ زدگی جلوگیری شود.

وی گفت: به منظور آسایش شهروندان در حین تردد و با توجه به کاهش سرما در شب هنگام و احتمال زیاد یخ زدگی معابر و جلوگیری از تخریب آسفالت، خیابان های اصلی با کمک از نیروهای انسانی و  ماشین آلات ویژه برف روبی از جمله گریدر، شن پاش و نمک پاش پاکسازی می شود.

شهردار منطقه 4 گفت: تا به این لحظه با پخش بیش از 1900 تن شن و نمک کیسه ای تمامی معابر و بزرگراه ها باز  و به دور از لغزندگی های پرخطر گزارش شده است.

محمددوست با بیان اینکه تردد آسان و روان بودن ترافیک در تمامی فصول به ویژه در چنین هوایی از اهم وظایف مدیریت شهری است، گفت: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته درخصوص بارش برف از دیروز تمامی تمهیدات و مقدمات در این خصوص اندیشیده شده و 10 ایستگاه برف روبی منطقه چهار در آماده باش کامل بوده، از این رو تمامی معابر اصلی منطقه بدون مشکل باز است.