به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه9،

حجت الاسلام و المسلمین محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:

مراسم یوم الله 22بهمن امسال باشکوه تر از سال های قبل برگزار خواهد شد

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحسن محمودی رئیس ستاد برگزاری مراسم دهه فجر استان تهران با حضور در جلسه هماهنگی مراسم یوم الله ۲۲ بهمن بیان داشت: یوم الله ۲۲ بهمن امسال با توجه به تقارن با چهلمین روز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت با حضور باشکوه‌تر مردم در مراسم راهپیمایی در سراسر کشور به خصوص در تهران برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: نهادهای مختلف استانی و کشوری می بایست از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود برای تبلیغات و فضاسازی محیطی در ایام دهه مبارک فجر استفاده کنند.

رئیس ستاد برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی استان تهران اذعان شد: عده‌ای هنوز دلشان برای مذاکره با آمریکا تنگ شده‌ که مردم در روز یوم الله ۲۲ بهمن پاسخ کسانی که مدام حرف از مذاکره با آمریکا و سران استکبار را سر می‌دهند، خواهند داد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: روحیه ضد استکباری ملت ایران در روز ۲۲ بهمن دوباره به جهانیان نشان داده خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمودی در خاتمه ضمن تشکر از مجموعه های شهری و دولتی تصریح کرد: تمام افراد و نمایندگان دستگاه‌های دولتی و شهری عضو ستاد برگزاری دهه فجر انقلاب اسلامی هستند و همه مدیون انقلاب هستیم و باید دِینمان را نسبت به این انقلاب فاطمی ادا کنیم.

در ادامه سید علی مفاخریان شهردار منطقه9 عنوان کرد: مجموعه شهری در قدمگاه امام(ره) به عنوان میزبان این رویداد ملی-مذهبی در شهر تهران از همه ظرفیت ها و پتانسیل های موجود برای برگزاری مراسم ایام الله دهه فجر به ویژه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن استفاده می کند.

مفاخریان شهردار منطقه9:

میدان آزادی آماده میزبانی از راهپیمایان در یوم الله 22 بهمن

وی اظهار کرد: مجموعه شهرداری آماده هرگونه همکاری و تعاملی با ارگان های مختلف برای برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم های ایام الله دهه مبارک فجر است.

شهردار منطقه9 تهران با اشاره به این که تجمع راهپیمایان شهر تهران در روز 22 بهمن در میدان آزادی گفت: تدابیر لازم در محورهای منتهی به میدان آزادی نظیر؛ خیابان های آزادی و بزرگراه آیت الله سعیدی در روز 22 بهمن اندیشیده شده است.

مفاخریان در خاتمه ابراز امیدواری کرد و بیان داشت: خوشبختانه برنامه ریزی های لازم به گونه ای است که می توان به حول و قوه الهی شاهد حضور حداکثری و پرشور مردم در مراسم یوم الله 22 بهمن و خلق حماسه ای دیگر بود.