به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، اکبر مختاری با اعلام مطلب فوق افزود: نخستین جشن انقلاب  12 بهمن  در مسجد امام حسن مجتبی(ع) محله مشیریه بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور مسئولان منطقه و سخنرانانی از سوی مرکز فعالیتهای دینی شهرداری تهران آغاز می شود.

وی با اشاره به اینکه این جشن ها تا 19 بهمن ادامه دارد افزود: مسجد امام حسن(ع) در شهرک شهید بروجردی و مسجد النبی(ص) در بلوار ابوذر با سخنرانی حجت الاسلام نوری زاده  پذیرای شهروندان است.

مختاری اضافه کرد: پیش بینی شده است تا این برنامه ها در مسجد جامع المهدی در محله ابوذر با سخنرانی حجت الاسلام بی آزار تهرانی،  مسجد جامع افسریه در محله افسریه با سخنرانی حجت الاسلام ادیب یزدی، مسجد جامع بهشتی در محله کیانشهر با سخنرانی حجت الاسلام غروی، مسجد جامع مسعودیه در محله مسعودیه با سخنرانی حجت الاسلام صمدی و مسجد حضرت ولی عصر(عج) در بلوار ابوذر با سخنرانی حجت الاسلام عبدوس میزبان شهروندان باشد.

شایان ذکر است، این سلسله نشستها به همت مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران همزمان با دهه فجر و با هدف معرفی دستاوردها و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی و تداوم و تقویت روحیه ی نشاط انقلابی در مساجد شهر تهران و منطقه 15 برگزار می شود.