به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ،محمد معما، شهردار ناحیه یک منطقه گفت :  با توجه به نقش محوری و اصلی خیابان صفا در ناحیه یک و دستور اکید شهردار منطقه در زمینه بهسازی و نوسازی بافت فرسوده ، شهرداری ناحیه یک منطقه  با همکاری دفتر توسعه محله ای نسبت به تهیه طرح بهسازی خیابان صفا و معرفی آن به سازمان نوسازی اقدام و نیازسنجی این طرح از طریق مشورت با ساکنان پیرامون این گذرو شورایاری ها صورت گرفته است. 

وی افزود : عملیات عمرانی خیابان صفا  به عنوان یکی از پروژه های بهسازی محیطی در فضایی به مساحت حدود 6000 مترمربع با هدف بهبود کیفیت بصری و زیست محیطی محدوده با همکاری سازمان نوسازی و شهرداری منطقه 13 آغاز شد.

شهردار ناحیه یک اظهار داشت : این طرح در قالب پیاده روسازی حد فاصل اتوبان امام علی (ع) و خیابان 17 شهریور  با هدف مناسب سازی فضا برای حضور معلولین و گروه های کم توان حرکتی، ایجاد سرزندگی، نشاط و امید در میان ساکنین و محوطه سازی همگون در عقب نشینی های صورت گرفته بواسطه نوسازی بناهای مجاور در تمام طول مسیر طراحی و وارد مرحله اجرا شده است.

وی ادامه داد : از دیگر طرح های صورت گرفته ،  جداره سازی و زیر سازی دیوار های کوچه عابدینی است که در نظرداریم با ترسیم نقاشی دیواری  و جانمایی گلدان های گل ، جلوه ای زیبا به این محدوده ببخشیم.