به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار ، "ابوالفضل ابراهیمی" با اعلام این خبر و ضمن تشکر از "محمد محمددوست"شهردار منطقه چهار تهران در تهیه و تدوین این کتاب گفت: کتاب "پیامدها و چالش هاى بحران کرونا در مدیریت شهرى" در هفت فصل و 172 صفحه گردآوری و آماده چاپ است.

وی تصریح کرد: پیامدهای اقتصادی پاندمی کرونا، پیامدهای اجتماعی پاندمی کرونا، پیامدهای فرهنگی پاندمی کرونا، پیامدهای محیط زیستی پاندمی کرونا، پیامدهای مجازی پاندمی کرونا، مطالعات جهانی پاندمی کرونا در حوزه مدیریت شهری و پیشنهادهایی برای کاهش اثرات بحران کرونا در مدیریت شهری از سرفصل های این کتاب است.

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه چهار مشکلات اقتصادی را یکی از مشکلات کنونی کشور به ویژه مدیریت شهری تهران پس از شیوع کرونا عنوان کرد و گفت: در این کتاب ضمن پرداختن به چالش های اقتصادی پاندمی کووید-19 ، به راهکارهای عمومی برون رفت از مشکلات اقتصادی شهر می پردازد.

ابراهیمی ابراز امیدواری کرد؛ با بهره گیری از یافته های این کتاب  که بر مبنای مطالعات تفصیلی درکمترین زمان ممکن بدست آمده است، روزنه ای برای تدوین سند جامع مدیریت شهری در ترسیم مسیر راه برای عبور از تلاطمات و نوسانات محیط بیرونی ایجاد و وضعیت موجود مورد توجه حکمرانان، مدیران و مسولین شهری قرار گیرد.