به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه ، مرمت، بهسازی، پیاده روسازی خیابانها و معابر شهری را یکی از اولویت های اقدامات عمرانی منطقه برشمرد و افزود: بهسازی و ساماندهی معابر و خیابان‌ها سطح منطقه به لحاظ تاثیرگذاری در فضای ارتباطی شهری، طبق برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی متناسب با نیازها در نواحی چهارگانه اجرا می‌شود.

وی اظهار داشت : به منظور بهبود در تردد خودروها و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری ، آن دسته از خیابانها و معابر سطح منطقه که به دلیل فرسودگی نیاز به ترمیم و بهسازی دارند، توسط حوزه معاونت فنی و عمرانی  با روکش های جدید آسفالت بازسازی و سیمای محدوده  را بهبود خواهند بخشید .

شهردار منطقه 13 در خصوص اصلاح و مناسب سازی معابر سطح منطقه ادامه داد : با اجرای این پروژه ضمن تضمین امنیت شهروندان برای عبور و مرور و کاستن حوادث احتمالی، جلوه بصری و شهری مسیر نیز متحول گشته و عابرین به راحتی می توانند در این مسیر تردد کنند.

رحمان زاده در خصوص بازسازی و بهسازی پروژه های ابنیه محدوده گفت : علاوه بر تکمیل پروژه های نیمه تمام  ، ساختمان های اداری نواحی چهارگانه شهرداری منطقه بازسازی می شود.